Злата Огневич натякнула, кого обере у фіналі “Холостячки”

Author name 26 November 2021 в 19:11

Поделитесь этой статьей

Вже незабаром публіка дізнається, кого ж холостячка Злата Огневич пустить у своє серце та своє життя. До фіналу залишилось два тижні.

Сама співачка та теледіва Злата Огневич скоро визначиться з вибором, і на всю країну оголосить із ким готова продовжувати стосунки. Співачка дуже хоче зробити правильний вибір, щоби в черговий раз не розчаруватися у стосунках.

Адже раніше в неї вже був неодноразовий жалюгідний досвід стосунків — чоловіки не могли оцінити її ступінь зайнятості, або на початку стосунків виявляли повагу та терпіння, а потім починали звинувачувати її у надмірній поглиненості своєю роботою. Загалом, на проект “Холостячка” на телеканалі СТБ Злата Огневич йшла з чистим бажанням зустріти своє кохання, і дівчина щиро вірить у те, що їй вдасться це зробити. А поки вся країна, затамувавши подих, стежить за тим, який вибір зробить красуня.

“Усього лише ДВА випуску Холостячки і фінал. Хто ж ВІН? Я зроблю помилку чи зроблю вірний вибір? Повірте, історія моя зворушлива, красива і драматична. із символом проекту — трояндою.

Після 10 випусків проекту залишилися троє чоловіків – Максим Тарапата, Андрій Задворний та Дмитро Шевченко. Тарапате 32 роки, він живе на два міста – Шанхай та Київ. Андрію Задворному 32 роки, він мешкає у Києві. Дмитру Шевченку 37 років, чоловік мешкає у Львові.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей