Комаров розповів, як виглядатиме його сімейна дача у Карпатах

Author name 29 Листопада 2021 в 16:11

Поділитися статтею

Телеведучий Дмитро Комаров вирішив купити собі ділянку у гірському масиві Карпат. Проте будівництво ще не розпочало.

Телеведучий Дмитро Комаров зізнався – відвідавши практично всі куточки світу, розуміє, що його місце сили – це гори. І не просто гори, а й українські гори.

“В Україні ми навіть ділянку купили в Карпатах, і будуватимемо там будинок, тому ми заземляємось у Карпатах, зокрема. Тому що там енергія.. Вона йде, і ти її відчуваєш. Енергія Чорногорського хребта, Говерли, від взагалі спілкування з гуцулами, всієї цієї атмосфери. Я дуже люблю гори”, – заявив телеведучий Дмитро Комаров у своєму інтерв’ю Катерині Осадчій у програмі “Світське життя” на телеканалі 1+1.

На питання коли ж новосілля Комаров дав зрозуміти, що не скоро. Глава сімейства зазначив, що будівництво будинку мрії для нього з Олександрою Кучеренком сім’ї ще не почалося, оскільки він купив там ділянку і практично відразу ж поїхав на зйомки в Еквадор.

“Тому зараз уже фундамент не ставиться взимку. Тому я планую навесні, якщо в мене буде відрізок вільного часу, 2-3 місяці, то почну з фундаменту”, – зізнався чоловік моделі та телеведучої Олександри Кучеренко Дмитро Комаров.

Який за розміром буде особняк – для Комарова не так важливо. Говорить, величезний будинок не потрібен, буде відносно невелика дача. Але Дмитро пожартував, що картоплю на своїй гірській дачі садити не планує. Головні вимоги для нього – це велике панорамне вікно та вид на Чорногірський хребет.

“50-60 метрів. Кухня-студія, спальня, вікно в підлогу та гори. Ти прокидаєшся, дивишся, балдеєш”, – зізнається Дмитро Комаров, який об’їздив практично всю планету.

https://youtu.be/uQmsPjTfhS0

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею