У сина адміністратора програми “Сніданок з 1+1” Мазур рецидив: команда 1+1 просить допомогти фінансово

Author name 12 Грудня 2021 в 23:12

Поділитися статтею

Алла Мазур просить допомоги
Алла Мазур просить допомоги

Алла Мазур – адміністратор програми “Сніданок з 1+1” (не плутайте з телеведучою Аллою Григорівною Мазур із програми ТСН. Тиждень). У її сина – тяжка недуга, і потрібні гроші на лікування. Сума величезна. Публіку просять допомогти.

Син адміністратора програми “Завтрак з 1+1” Алли Мазур, який останні 4 роки лікується від небезпечної недуги, зараз у тяжкому стані. Йому потрібна операція, вартість якої – 30 тисяч доларів. Вся команда телеканалу 1+1 просить про допомогу.

Відповідну посаду наприкінці листопада виклав Руслан Сенічкін, телеведучий каналу 1+1. Зокрема, Руслан веде програму “Сніданок з 1+1”, тому з адміністратором цієї програми, Аллою Володимирівною Мазур, контактує часто та тісно. Саме він заявив на всю країну про проблему сім’ї. Потрібна величезна сума грошей, яка для сім’ї є непідйомною.

Відео було опубліковано на офіційній сторінці “Сніданок з 1+1”, тому можна точно бути впевненим у тому, що це не шахраї.

“Але в Антона стався рецидив. Зараз він знову вимагає пересадки кісткового мозку, а перед тим – негайної хіміотерапії вартістю 30 тисяч доларів. І ми знову просимо вас допомогти. У нього є шанс на одужання”, – заявив колега Алли Мазур, Руслан Сенічкін.

Вся команда телеканалу 1+1 приєднується до збирання коштів. До допомоги вирішили долучити і небайдужих телеглядачів цієї програми. Тому якщо у вас є хоч найменша можливість допомогти дитині – ви можете зробити добру справу напередодні новорічних свят. А як відомо, добро завжди повертається!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею