Переможець Холостячки-2 поскаржився, що через Злату Огневич його його почали цькувати в Мережі.

Author name 26 Грудня 2021 в 22:12

Поділитися статтею

Злата Огневич
Злата Огневич

Андрій Задворний, якого співачка Злата Огневич обрала у фіналі шоу, поскаржився на цькування з боку фанатів Злати після новини про їхнє розставання.

Довідка: у другому сезоні проекту “Холостячка” Злата прийняла пропозицію руки та серця від Андрія Задворного. Але за тиждень на пост-шоу стало відомо, що пара розлучилася. Співачка та бізнесмен розійшлися через півтора місяці стосунків. Після закінчення історії цього кохання Злата Огневич скаржилася і публічно плакала шанувальникам, що вона так і не змогла знайти своє кохання. Фанати, намагаючись підтримати свого кумира, накинулися на Задворного.

Злата Огневич розповіла, що ініціював розлучення саме Андрій Задворний. Незважаючи на те, що він уже пояснив причину такого рішення, прихильники Злати не вгамовуються і пишуть йому гидоту.

“Жодних теплих почуттів не відчуваю після перегляду пост-шоу і потім деяких епізодів у пості, який був після нього. Сліз у “сторіс”. Ці сльози були для того, щоб викликати до себе співчуття. У мене це полетіло, як кулею, бо після цих сліз, все вилилося на мене. Переворот свого хейту за весь сезон”, – заявив переможець другого сезону “Холостячки”.

Скріншот з Інстаграма Андрія Задворного
Скріншот з Інстаграма Андрія Задворного
Скріншот з Інстаграма Андрія Задворного
Скріншот з Інстаграма Андрія Задворного

Задворний дуже переконливо наголосив, що не зробив нічого такого, щоб отримувати такий хейт. Отже, попросив усіх прихильників Злати не писати йому гидоти.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею