Кароль, Лорак, Нікітюк, Сміюха та інші претендентки: хто може стати Холостячкою 3?

Author name 26 Грудня 2021 в 23:12

Поділитися статтею

Нещодавно закінчився другий сезон проекту “Холостячка” на телеканалі СТБ.

Злата Огнєвіч, яка була головною героїнею проекту, зробила свій вибір. Переможцем шоу “Холостячка-2” став Андрій Задворний. Проте вже через тиждень після того, як на телеканалі СТБ показали шоу “Холостячка-2”, вийшов проект “Холостячка: пост шоу”. Виявилося, за два місяці закохані розійшлися. Розпалася у 2021 році і пара, яка склалася у першому сезоні “Холостячки” – Ксенія Мішина та Олександр Еллерт. То хто ж третій спробує побудувати свою долю на реаліті шоу?

Холостячка Ксенія Мішина зробила свій вибір та розповіла, чи був сценарій на проекті
Холостячка Ксенія Мішина
Хто пішов у 7 випуску - 2 сезон "Холостячка"
Холостячка Злата Огневич

Одна із претенденток — Леся Нікітюк

Ще перед другим сезоном ходили чутки, що саме Нікітюк стане другою неодруженістю. Однак вона жартома сказала, що у неї немає серця і вона не вміє любити. Проте зірка допускала свою участь у цьому шоу.

Віка Сміюха

Її розглядали як конкурсантку, проте кастинг Віка не пройшла. Можливо, її візьмуть у третій сезон?

Тіна Кароль – 8 років одна

Кароль – “птах високого польоту”. Складно уявити її у ролі “холостячки” на реаліті шоу, адже зірка намагається не показувати свої зайві емоції. Тим не менш, вона має дуже багато шанувальників, які хотіли б бачити співачку в головній ролі романтичного шоу.

Ані Лорак, що вибачила зраду

Після того, як Лорак розлучилася з Муратом Налчаджіоглу, її колишній чоловік уже встиг знайти собі пасію та навіть зробити їй пропозицію. Хоча якщо Лорак і піде на “Холостячку”, то навряд чи на українську версію, скоріше на російську.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею