Полякова не пройшла кастинг на Голос країни багато років тому, на її місце взяли Кароль

Author name 27 Січня 2022 в 23:01

Поділитися статтею

Нові обставини, які з’ясувалися на шоу “Голос країни”, пояснюють чому Тіна Кароль та Оля Полякова ворогують.

Оля Полякова не раз “прославилася” тим, що висловлювалася про Тіну Кароль. Хоча пізніше співачка пояснювала, що не хотіла образити Тіну, проте її висловлювання про артистку та її творчість були настільки некоректними, що якось трактувати їх неоднозначно було просто неможливо.

Оля Полякова у другому сезоні шоу Маска
Оля Полякова

Виявилося, що Полякова близько шести років таїла маленьку образу на Кароль. Полякова, звісно, не зізнавалася, проте зараз стало відомо, що колись Тіну взяли на проект, куди дуже хотіла потрапити Ольга. Йдеться про найвідоміше вокальне шоу України “Голос країни” на телеканалі 1+1.

Повідомляється, що зірковим тренером довгонога блондинка Оля Полякова могла б стати ще 6 років тому, але не пройшла кастингу. Тоді її місце дісталося Тіні Кароль. Про це Оля Полякова розповіла сама.

Оля Полякова
Оля Полякова

“Я потрапила в крісло зіркового тренера з другої спроби. Я прийшла на проби в короні, жартувала, не знаючи, що таке “Голос країни”. Я не підготувалася, і думала, що в “Лізі сміху””. , тоді не вдалося стати тренером,”

– Розповіла виконавиця хіта “Шльопання”.

Тим не менш, зараз артистка вже почала формувати свою команду і сподівається на перемогу у дванадцятому сезоні. Вона вважає, що нова “молода кров” завжди має шанси на перемогу, натякаючи на те, що Дорофєєва вже перемагала у 11 сезоні. Тепер настав час нібито поступитися місцем для тріумфу Ольги.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею