Померлі актори серіалу “Ранетки”: пішли молодими і талановитими

Author name 30 July 2020 в 22:07

Поділитися статтею

Головні героїні серіалу "Ранетки"
Головні героїні серіалу “Ранетки”

Серіал “Ранетки” став справжнім проривом в 2008 році. Його дивилися всі підлітки і навіть дорослі. На жаль, доля деяких акторів склалася трагічно. Давайте разом пригадаємо улюблених героїв серіалу.

Ольга Прохватило

Ольга Прохватыло
Ольга Прохватило

Актриса Ольга Прохватило внесла свій неповторний колорит в серіал “Ранетки “. Вона втілила на екранах роль шкільного завгоспа Олени Петрівни, яка була принципова, цікава і яскрава жінка.

Ольга померла в 2013 році від відриву тромбу. Останні місяці свого життя вона скаржилася на сильні болі в спині. Ольга зіграла десятки ролей в кіно і театрі. На жаль, вона так і не встигла випробувати сімейного щастя. На момент смерті актрисі було 44 роки.

Василь Ликшін

Василий Лыкшин
Василь Ликшін

Роль Олексія Смирнова в 4 сезоні “Ранеток ” стала останньою для молодого актора Василя Ликшина. Він помер раптово для рідних і колег. Після зйомок Василь повернувся додому, ліг спати, але так і не прокинувся.

На момент смерті йому було всього 22 роки. У Ликшина залишилася дружина і маленька дочка.

Сергій Бездушний

Сергей Бездушный
Сергій Бездушний

Актор Сергій Бездушний був зіркою серіалів “Глухар “, “Котовасия “, “Солдати ” і багатьох інших. В “Ранетки ” він виконав роль батька однієї з головних героїнь Олени Кулемина.

Актор помер на 54 році після тривалої і важкої хвороби.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею