Померлі актори серіалу “Інтерни”: по ним дуже сумують фанати серіалу, але їх більше не повернути

Author name 15 October 2020 в 16:10

Поделитесь этой статьей

Померлі актори серіалу  "Інтерни" - кого фанати більше не побачать в нових серіях?
Померлі актори серіалу "Інтерни" – кого фанати більше не побачать в нових серіях?

Навесні 2010 року на телеканалі СТС вийшов серіал про лікарів і їх внутрішнє життя – відносини, жарти, побутові проблеми і невдачі. Він став настільки близьким публіці, що відразу ж отримав колосальні рейтинги.

Зараз його вже не знімають, але активно переглядають в інтернеті. “Інтерни ” стали еталоном медичного гумору і в цілому цього жанру. Герої стали легендарними, їх почали впізнавати на вулицях. Однак, деяких героїв вже немає в живих. Давайте згадаємо якими вони були і які ролі вони зіграли.

Батько доктора Купітмана Олександр Леньков

Батько доктора Купітмана Олександр Леньків
Батько доктора Купітмана Олександр Леньків

Він помер в 2014 році в Москві. Йому було 70 років. Він був трудоголіком, і рідко йшов на лікарняний – тільки в критичних ситуаціях. Тому він запустив своє здоров’я, і діагноз рак шлунка був поставлений вже на четвертій стадії.

Римма Арнольдовна (пацієнтка) – Анна Воронова

Римма Арнольдовна (пацієнтка) - Анна Воронова
Римма Арнольдовна (пацієнтка) – Анна Воронова

Не стало актриси взимку 2015 року. Вона за своє життя виконала багато епізодичних ролей, а величезною слави так і не отримала. За її плечима більше 80 робіт у різних фільмографічних і театральних проектах.

Пацієнт Микола Южаков – Анатолій Отраднов

Пацієнт Микола Южаков - Анатолій Отраднов
Пацієнт Микола Южаков – Анатолій Отраднов

Його не стало через два роки після прем’єри фільмів – в січні 2012 року. Він помер у віці тридцяти років, залишивши дружину одну. За версією поліції Анатолій Отраднов отруївся алкоголем і медичним препаратом клозапин.

Старенька з хворим серцем – Дая Смирнова

Старенька з хворим серцем - Дая Смирнова
Старенька з хворим серцем – Дая Смирнова

Померла в березні 2012 року на 78-році життя. Вона була журналістом і кінознавцем, але деякий час знімалася і в фільмах. Правда, величезною популярністю вони актрисі не принесли. Дая Смирнова виконала роль пацієнтки в 36-ої серії першого сезону, була пацієнтом інтерна Вари Чорноус (Христини Асмус).

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей