Молитви, які захистять вас в непростій ситуації. Читайте з вірою в серці

Author name 23 Жовтня 2021 в 12:10

Поділитися статтею

Господи, допоможіть мені дотримуватися курсу, щоб Ви могли безпечно і впевнено вести мене на кожному етапі шляху.

У кожної людини в житті можуть бути важкі ситуації, з яких він самостійно не зможе вибратися. Зверніться з молитвою до Господа.

Боже, дякую Тобі за все Твої плани на моє життя, що я перебуваю під твоєю захистом. Ваше слово говорить про те, що в ваших планах на мене велике майбутнє. Я знаю, що Ти здійсниш Свою досконалу волю для мого життя. Моє майбутнє в безпеці з тобою. Тримай мене в залежності від Тебе, Отче. Допоможіть мені дотримуватися курсу, щоб Ви могли безпечно і впевнено вести мене на кожному етапі шляху. Дякую Тобі, Отче, бо Ти приготував мені велике життя попереду. В ім’я Ісуса, Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Отець Небесний, зараз я дякую Тобі за день повного порятунку від болю, смерті та пекла. Мене надихає впевненість в тому, що ніщо більше ніколи не зможе розлучити мене з Твоєю присутністю. Спасибі, що врятували мене, і спасибі за все хороше, що чекає мене в наступному житті. Ви багаті милосердям і благодаттю. В ім’я Ісуса, Амінь.

Боже, Ти Хранитель наших душ. Оскільки ми прагнемо до духовних багатств, ми не падаємо духом в нинішньому недугу. Ми віддаємо належне Тобі за те, що ми бачимо славний світло Твоєї благої вісті. Ми дякуємо Тобі за те, що Ти змусив Твій світ сяяти в наших серцях, щоб ми могли пізнати Твою славу. Подібно крихким глиняним глечикам, що містить цей дорогоцінний скарб, ми знаємо, що наша велика сила виходить від Тебе, а не від нас самих. Дякуємо Вам за щоденне оновлення нашого духу. В ім’я Ісуса, Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею