Тест на уважність: знайдіть за 1 хвилину трьох інших птахів на зображенні серед голубів

Author name 25 Жовтня 2021 в 12:10

Поділитися статтею

Де інші птахи?

Уважно погляньте на картинку і подивіться, тільки не напружуйте сильно зір. Ваш погляд повинен бути спокійним і навіть трохи млявим.

Тести на уважність бувають різного роду. В одних ви повинні знайти відміну на зображенні різних комах, звірів чи предметів. На інших картинках потрібно знайти, де сховалися звірі або знаходяться предмети.

Нижче пропонується вам тест на уважність трохи інший. Тут серед безлічі голубів на зображенні необхідно виявити інших птахів.

Напевно художник дуже любить голубів, бо він з любов’ю їх намалював на зображенні. Картинка в чорно-білих тонах і це як би не відволікає людину, яка проходить даний тест. Однак однакові птахи не дають вашому погляду зачепитися за дрібниці та виявити інших птахів, які ховаються на цій картинці.

Спробуйте зосередитися та отвлектись від сторонніх шумів.
Уважно погляньте на картинку і подивіться, тільки не напружуйте сильно зір. Ваш погляд повинен бути спокійним і навіть трохи млявим. Таким чином ви зможете пройти тест в зазначений час.

Ну, що вдалося виявити на зображенні які птахи знаходяться серед голубів?
Вклалися в одну хвилину?
Для тих хто знайшов навіть одного птаха – це вже непогано.

Якщо ви виявили всі птахи на зображенні за одну хвилину, то ви уважна людина.
Хто не зміг знайти птахів, то може подивитися де вони знаходяться на зображенні нижче. Або спробуйте приділити цьому тесту на уважність більше часу. Новачкові, звичайно буде важче виявити всі три птиці.

Удачі вам в проходженні тесту і відмінного настрою!

Птахи пофарбовані в червоний колір

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею