Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину який літак на зображенні не може літати

Author name 25 Жовтня 2021 в 18:10

Поділитися статтею

Який літак не може літати?

Деякі люди, коли проходять цей тест відразу шукають у якого літака немає двигунів або крила, або щось зламане. Відразу обмовимося, шукати потрібно не там.

Напевно ви літали на літаку. Може, літали на курорт або по роботі. А можливо були в аеропорту і зустрічали родичів і бачили як злітають і сідають літаки. Як вони вирулюють на злітну смугу і потім розганяються і різко підіймаються в повітря.

У цій статті художник намалював аеропорт і кілька літаків, які чекають пасажирів. Художник сам часто літав літаками та це зручно і комфортно. Найголовніше, що можна швидко дістатися в потрібне місце.

Це тест на уважність вище середньої складності, проте не кожна людина його пройде. Річ у тому, що цей тест трохи специфічний і тут потрібна не тільки уважність, але і кмітливість.

Картинка виконана в чорно-білому кольорі. Здавалося це добре. Не потрібно відволікатися і розглядати колірні нюанси. Однак ви тоді не помічаєте дрібниць.
Спробуйте і ви пройти цей специфічний тест на уважність і виявити який літак на зображенні не може літати.

Деякі люди, коли проходять цей тест відразу шукають у якого літака немає двигунів або крила, або щось зламане. Відразу обмовимося, шукати потрібно не там.
Ну, як вам вдалося знайти на зображенні літак, який не може літати?
Якщо ви його ще не виявили, то приділіть цьому тесту більше часу.

Для тих людей, які не пройшли тест і не змогли дізнатися, який літак не може літати, є картинка нижче. На ній ви можете побачити цей літак.

Удачі вам в проходженні тесту і відмінного настрою!

Літак обведений кружком

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею