Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд ніж на картинці одна ріпка відрізняється від іншої

Author name 26 Жовтня 2021 в 15:10

Поділитися статтею

Знайдіть відмінність
Знайдіть відмінність

На цій картинці потрібно за тридцять секунд знайти чим відрізняється одна ріпка від інших. Якщо у вас є город або дача, садок, то ви швидко знайдете відмінність.

Напевно, у багатьох людей є сад або город. Особливо люблять вирощувати овочі, фрукти та квіти люди у віці. Молодь поки не розуміє принади екологічно чистих продуктів зі свого саду чи городу.

Та й запах своїх помідорів ні в яке порівняння не йде з помідорами із супермаркету. У магазині вони звичайно гарні, як іграшкові та блищать також, чомусь запаху та смаку у них немає. А домашні помідори та огірки, буряк та морква, може на вигляд і непоказні, але смачні та ароматні.

А якщо порівняти часник чи цибулю зі своєї грядки чи хоча б фермерські, то вони також у жодне порівняння не йдуть з імпортною цибулею та часником.

Художник, який намалював цю картинку з ріпкою, напевно це знає та купує овочі та фрукти на базарі. Бо часу він не має на свій город. Однак між базарними овочами та овочами із супермаркету, художник вибирає овочі та фрукти з базару, або від знайомої сусідки по дачі.

Якщо у вас є город або дача, садок, то ви швидко знайдете відмінність.

На цій картинці потрібно за тридцять секунд знайти чим відрізняється одна ріпка від інших.
Це тест середньої складності. Його досвідчені люди можуть пройти за 30 секунд. Можливо новачкові потрібно трохи більше часу, але теж пройде цей тест.

Ви вже виявили, чим на картинці відрізняється одна ріпка від інших. Чи вдалося вам вкластися в тридцять секунд?
Ті люди, які не виявили відзнаки, можуть його побачити на малюнку нижче.

Хорошого настрою вам і удачі у проходженні тесту.

Відмінність обведена гуртком

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею