Молитва до Господа, щоб перемогти хворобу. Читайте з вірою в серці

Author name 26 Жовтня 2021 в 16:10

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, ми дякуємо Тобі за Ісуса, посередника нашого нового завіту, що пролив за нас Свою кров. В ім’я Ісуса, Амінь.

Вам важко у житті? Ви боїтеся збитися зі справжнього шляху? Вам дороге ваше здоров’я та ваших близьких?
Тоді прочитайте ці молитви та вірте в Господа, коли їх читаєте. Читайте молитви вголос або про себе. Це не має значення. Найголовніше, щоб ви повірили, і знали, що все у владі Бога. Нічого не робиться без його участі.

Господи, Ти – наш початок і кінець. Оскільки ми отримуємо непохитне царство, ми сповнені подяки. Ми поклоняємось Тобі з побожністю і трепетом. Ми дякуємо Тобі за те, що ти завжди з нами та прямуєш нас на правдивий шлях. Ми дякуємо Тобі за те, що ми прийшли до Тебе, Судді всього, з нашим духом, зробленим праведним і досконалим. Ми дякуємо Тобі за Ісуса, посередника нашого нового завіту, який пролив за нас Свою кров. В ім’я Ісуса, Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Боже, ми дякуємо Тобі та благословляємо ім’я Твоє, за те, що Ти допомагаєш кожній людині в печалі та радості, і коли вона хвора. Ваша любляча відданість триває вічно, тому нам не потрібно побоюватися того, що на нас чекає. Ваша вірність передається всім поколінням. Ми можемо впевнено йти в наше майбутнє, знаючи, що Ти не відмовляєш у добрі від тих, хто любить Тебе. Ми знаємо, що Ти зробиш усе, щоб люди були здорові. В ім’я Ісуса, Амінь.

Отче Небесний, я дякую Тобі за те, що мені не треба боятися чи тривожитися, що я хворий. Крім ліків, мені потрібна Твоя допомога, щоб перемогти хворобу. Ти мій Спаситель, і Ти приведеш мене до місця тиші та спокою, і здоров’я. Заздалегідь дякую Тобі за те, що Ти повернеш мені здоров’я і вилікуєш мене. Ти пошкодуєш мене і відновиш усе моє здоров’я, яке було втрачено. В ім’я Ісуса, Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею