Тест – головоломка №4: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 10 Листопада 2021 в 07:11

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Раніше ви проходили тести – головоломки №1, №2, №3. У цій статті вам пропонується пройти наступний тест – головоломку №4. У ньому також потрібно знайти правильне рішення.

Ви вже знаєте, що тести на уважність бувають різні. На одних потрібно знайти на картинці звірятко чи предмет серед таких самих предметів чи звірів. На інших тестах потрібно знайти на природі, де ховається або завуальована людина, або тварина, а також птах.

Тести – головоломки, теж мають цікаву властивість – вони змушують вас містити в мозку не тільки уважність, а й кмітливість.

Ці головоломки також розвивають ваш мозок і не дають йому атрофуватись. Адже якщо ви не будете його тренувати, то незабаром виявите, що він слабшає і ви починаєте навіть забувати телефон, коли виводите свою собачку вранці на вулицю.

Раніше ви проходили тести – головоломки №1, №2, №3.
У цій статті вам пропонується пройти наступний тест – головоломку №4. У ньому також потрібно знайти правильне рішення. Для цього необхідно перекласти лише один сірник і ви отримаєте правильну рівність.
Спробуйте впоратися з цим завданням.

Деякі люди губляться і не можуть вирішити куди перекласти один сірник. Щоб спростити завдання, спробуйте взяти сірники та розкласти їх на столі. А потім перекладайте сірник доки не досягнете правильної рівності.

Ну, як вам удалося правильно перекласти сірник?

Якщо вам це проблематично, то ви можете подивитися правильну відповідь на малюнку нижче.

Успіхів вам у проходженні тесту та відмінного настрою!

Розв’язання задачі виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею