В Україні зростають ціни на сало: що чекати далі – аналітик прогнозує

Author name 17 Листопада 2021 в 12:11

Поділитися статтею

Сало
Сало

Нині середня ціна за кілограм сала дорівнює 130-150 грн. У Києві вона сягає 200 гривень за 1 кг.

Сало завжди вважалося в Україні традиційно національним продуктом. Без сала нікуди!

Буквально 30 днів тому вартість сала була 80–90 грн., за 1 кг.
Але сьогодні ціна сала змінилася. Вартість сала збільшується практично щодня.

Нині середня ціна за кілограм сала дорівнює 130-150 грн. У Києві вона сягає 200 гривень за 1 кг. Основною причиною стрімкого підвищення вартості сала в нашій країні є підвищення вартості зерна та кукурудзи. Додатково дається взнаки дефіцит сальних свиней.

Сало

Продавці Житнього ринку у Києві пропонують сало по 200 грн., за один кілограм. Це вже дорожче за м’ясо. Але продавці констатують, що і за такою ціною сало частіше купують, ніж м’ясо. Вище за ціною є сало, яке називається генеральське. І коштує це сало 350-400 грн. за один кілограм.

До того ж воно вважається найсмачнішим. І хоча це генеральське сало дуже дороге, але мешканці Києва із задоволенням його купують.

Олег Пензін, який є економістом, розповів, що у населення впали доходи та тому воно переорієнтувалося на дешеві продукти. Як правило, якщо у людини не вистачає грошей на м’ясо, то вона купує сало. Після того, як більшість людей переорієнтувалися на сало, воно подорожчало.

Далі експерт прогнозує стабілізацію цін на сало, оскільки підніметься вартість м’яса.
Для інформації: у нашій країні буквально протягом кількох діб підвищилася вартість овочів. І “борщовий набір” став коштувати більше.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею