Тест – головоломка №13-1: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 19 Листопада 2021 в 08:11

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Візьміть олівець або ручку та напишіть рівняння та спробуйте його вирішити на аркуші. Звичайно ви можете скористатися старим дідівським перевіреним способом і взяти сірникову коробку

Людина коли проходить тести на уважність, вона, як правило, починає з тестів не дуже складних. Складні тести люди пропускають і не хочуть вдумуватись у них. Але потім людина вже стала більш досвідченою та уважною і для неї не проблема пройти тест будь-якої складності.

Так і з тестами – головоломками. Спершу здається що немає вирішення завдання, але потім з’являється друге дихання і начебто все проясняється і ви просто на ура все вирішите.
Головоломка з розв’язання задачі зі сірниками з кожним разом стає все цікавіше та цікавіше. А результат ви досягаєте за менший проміжок часу.

Це вказує на те, що ваш мозок чудово справляється із завданням і став натренованим. Тепер вам не страшні будь-які тести та головоломки. Щоправда, іноді в тестах на уважність присутня логіка і необхідно її включати. Але це вже не є проблемою для вас. Тепер вам все під силу.

У цій статті вам пропонується вирішити головоломку зі сірниками.
Щоправда, вона трохи важча, оскільки величина чисел більша.

І ними важче оперувати у думках. Тоді візьміть олівець або ручку і напишіть рівняння і спробуйте розв’язати його на листку. Звичайно, ви можете скористатися старим дідівським перевіреним способом і взяти сірникову коробку і розкласти на столі сірники як показано в задачі. Перекладаючи сірники ви зможете швидше вирішити головоломку, ніж подумки.

Ну як вам удалося вирішити головоломку №13?

Але тим людям, переважно новачкам, яким важко це зробити, є картинка нижче. На ній ви можете подивитися, як вирішується завдання.

Відмінного настрою вам та удачі у вирішенні головоломки!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею