Молитви, щоб знайти точки дотику з іншою людиною. Читайте з вірою в серці

Author name 24 Листопада 2021 в 10:11

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Батьку, твоє слово каже, що де двоє чи троє зібрано в ім’я Твоє, ти серед них. Дякую, що були з нами сьогодні на цій зустрічі.

Коли ви починаєте розмовляти з людиною або з декількома людьми, то вами можуть бути не знайдені потрібні слова та точки дотику. Не завжди люди можуть вас зрозуміти, а ви людей.

Нижче наведено кілька молитов, які допоможуть вам у цьому.

Молитва для зустрічей

Боже, дякую за те, що дозволив нам зібратися тут на цю зустріч. Нехай у нас будуть змістовні обговорення, які допоможуть нам зміцнити одне одного і прославити ваше ім’я. Допоможіть нам ділитися тим, що принесе користь усім нам і приверне людей до Царства. Допоможіть нам подолати різні проблеми, з якими ми стикаємося в команді. Ставмось один до одного з повагою та добротою. Господи, створи тут атмосферу співпраці, допоможи нам бути єдиними в дусі. В ім’я Ісуса ми віримо і молимося, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва без поділу

Батьку, твоє слово каже, що де двоє чи троє зібрано в ім’я Твоє, ти серед них. Дякую, що були з нами сьогодні на цій зустрічі. Нехай це місце буде повне вашої слави. Ми виступаємо проти духа поділу в ім’я Ісуса. Допоможіть нам мирно взаємодіяти один з одним, і нехай ми погоджуємось у всіх наших обговореннях. Зв’яжіть нас путами любові, щоб ми могли дійти спільної думки, навіть якщо у нас різні думки. Покрийте нас кров’ю вашого дорогого Сина і допоможіть нам покинути це місце з радісними серцями. Через ім’я Ісуса ми молимося, амінь.

Молитва про вашу присутність

Отче Небесний, дякую за дар життя. Дякую всім, хто зібрався у цій залі. Ви захищали нас усю ніч і дозволили прокинутися сьогодні вранці. Якби не ваша любов до нас, нас тут не було б сьогодні. Ваше безумовне кохання дозволило нам прийти в це місце, коли ми будемо здорові та готові розпочати нашу зустріч. Дякуємо Тобі, Господи. Нехай усе, що обговорюється тут, прославить ваше ім’я. В ім’я Ісуса я вірю і молюся, амінь.

Молитва Єдності

Боже, допоможи нам об’єднатися на цих зборах так само як ти в єдності зі своїм Сином Ісусом і Святим Духом. Хай будемо одного духу і матимемо спільну мету. Святий Дух Божий, наповни це місце своєю силою і допоможи нам ходити в єдності. Попри те, що ми походимо з різних верств суспільства, допоможіть нам знайти точки дотику, на основі яких ми зможемо дійти згоди та запропонувати довгострокові рішення. Допоможіть нам швидко вислухати та стримати гнів, коли інші діляться своїми ідеями. В ім’я Ісуса ми віримо і молимося, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею