Молитви, які допомагають правильно спілкуватися з людьми. Читайте з вірою в серці

Author name 25 Листопада 2021 в 07:11

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, допоможіть нам швидко вислухати та не дратуватись, коли інші діляться своїми ідеями. В ім’я Ісуса ми віримо і молимося, амінь.

Коли ви зустрічаєтеся з людиною, з якою необхідно розв’язувати якісь проблеми, то потрібно з нею правильно розмовляти. Деякі люди це вміють, іншим важко і навіть неможливо. Ви хочете, щоб був добрий результат від вашої розмови? Тоді молитви допоможуть вам.

Молитва Єдності

Господи, допоможи нам об’єднатися на цих зборах так само як ти в єдності зі своїм Сином Ісусом і Святим Духом. Хай будемо одного духу і матимемо спільну мету. Святий Дух Божий, наповни це місце своєю силою і допоможи нам ходити в єдності. Попри те, що ми походимо з різних верств суспільства, допоможіть нам знайти точки дотику, на основі яких ми зможемо дійти згоди та запропонувати довгострокові рішення. Допоможіть нам швидко вислухати та не дратуватись, коли інші діляться своїми ідеями. В ім’я Ісуса ми віримо і молимося, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва Захисту

Всемогутній Бог, творець неба і землі, нічого в цьому світі, не застає вас зненацька. Ви знали, що ми зберемося сьогодні, задовго до того, як ми це запланували. Дякую, що відкрили нам можливість обговорити різні питання. Захист нас від початку до кінця. Захистіть нас від злих дискусій і допоможіть нам йти шляхом, який ви для нас проклали. Пішли своїх ангелів розбити це місце табором та захистити нас від лукавого. Господи, ми вирішили сховатись під твоїми крилами сьогодні та назавжди. В ім’я Ісуса ми віримо і молимося, амінь.

Молитва про перешкоду

Господи, ми сподіваємося, що ця зустріч принесе плоди, але ми знаємо, що диявол не хоче, щоб вона мала успіх. Ваше слово каже, що якщо ви щось передасте до своїх рук, ви досягнете успіху. Ми передаємо цю зустріч у ваші вправні руки. Будьте уважні та терплячі. Обговорім те, що вселяє нам праведність. Допоможіть нам знайти довгострокові розв’язання проблем, що стоять перед нами. Ми знаємо, що навіть якщо з нашого боку все може бути неможливим, з вами все можливо. Дякую, що любите нас. В ім’я Ісуса ми віримо і молимося, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею