Молитви, які допомагають знайти роботу вашої дочки. Читайте з вірою в серці

Author name 27 Листопада 2021 в 07:11

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Боже, дякую Тобі за (ім’я) і передаю її в твої вірні руки. Господи, я благаю, щоб Ти збільшив її віру в Тебе, щоб Ти зміг надати їй роботу.

Кожна мати та батько хоче своїй дитині щастя. Гарної роботи, чудової родини. Нижче наведено деякі молитви, які допоможуть вашій дочці під час пошуку роботи.

Батьку, я дякую Тобі за те, що Ти Єгова Ірі та що Ти наш годувальник. Дякую Тобі за те, що ти все ведучий і бачиш потреби моєї дочки. Я молюся, щоб Ти благословив руки моєї дочки та направив її у виборі роботи. Нехай на ній буде благовоління Господа, що, коли вона подає заявку на роботу, вона буде обрана і призначена в Ім’я Ісуса, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Боже, дякую Тобі за (ім’я) і передаю її у твої вірні руки. Господи, я благаю, щоб Ти збільшив її віру в Тебе, щоб Ти зміг надати їй роботу. Нехай вона не покладається на власне розуміння, коли ситуації складаються не на її користь, але спрямовує свій шлях у пошуках роботи. Направ її до тієї справи, яку Ти бажаєш для неї, щоб вона завжди була у Твоєму присутності, амінь.

Небесний Батьку, я дякую Тобі за те, що Твоє Слово говорить просити, і воно буде дано тобі. Я прошу сьогодні батька, щоб Ти благословив мою доньку бажаннями її серця і дав їй роботу. Поки вона проходить процес співбесіди, я молюся, щоб Твоя присутність була з нею та інтерв’юери побачили, що вона жахливо та чудово зроблена в ім’я Ісуса, амінь.

Господи, я дякую Тобі за те, що Ти вірний Бог. Я молюся за (ім’я) сьогодні, коли вона шукає роботу. Батьку, я виступаю проти брехні ворога, який сказав їй, що вона не здатна знайти роботу. Але я заявляю та ухвалюю, що вона знайде роботу в Ім’я Ісуса, оскільки вона може робити все через Христа, який зміцнює її, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею