Вартість продовольчих товарів в Україні – змінилася: всі подробиці

Author name 27 Листопада 2021 в 12:11

Поділитися статтею

Продукти у супермаркеті
Продукти у супермаркеті

Сезонність має велике значення, найчастіше восени відбувається підвищення цін аж до нового врожаю, коли вартість зменшується.

Ціни на продукти постійно змінюються. І, на жаль, не менший бік. Які зміни у цей період відбулися вартості товарів для приготування їжі?
Українська асоціація з аграрного бізнесу надала свої дані щодо аналізу цінової динаміки.

Йдеться про ціни, встановлені на українські продукти за останні два тижні. Український клуб аграрного бізнесу опублікував усі дані у соціальній мережі Facebook.

Згідно з аналізом кваліфікованих фахівців, ціни змінюються з різних причин, нині настають заморозки, це відбивається на вартості продукту.

Як змінилася ціна?

Змінюється у більшу сторону ціна на овочі. Це буряк, який тепер коштує близько 11 гривень, капуста – не менше 7 грн. 50 коп. за кілограм. Раніше (за два тижні до обстеження цін) ці основні продукти для популярної української страви борщ коштували відповідно, на 13 і 7 відсотків менше.

Сезонність має велике значення, найчастіше восени відбувається підвищення цін аж до нового врожаю, коли вартість зменшується.
Сезон помідорів також закінчився, тому почали з’являтися на прилавках томати, вирощені в тепличних умовах або вирощені в інших країнах. Відповідно ціна підвищується до 43 гривень за кілограм томатів, що становить підвищення в 11 відсотків у порівнянні з попередніми двома тижнями.

Хороша новина – яблука недорогі, бо цьогорічний урожай був хороший.
З продуктів також знизилася ціна на гречану крупу (до 4% – 47 гривень за кілограм).
За продукцією тваринницької відзначається пристойне збільшення вартості до 4 відсотків.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею