Тест на уважність: знайдіть за 20 секунд силует кішки на картинці з господаркою, що прибирає в будинку

Author name 28 Листопада 2021 в 08:11

Поділитися статтею

Де силует кішки?
Де силует кішки?

У цій статті вам пропонується знайти силует кішки, яка сховалася від господині. Це потрібно зробити за тридцять секунд.

У багатьох людей у будинку або квартирі є домашні тварини, у тому числі собачки або кішки. Одні люблять собак, інші котів. І ті й інші дарують своїм господарям незабутні хвилини щодня. Вони радують їх та підіймають настрій.

А коли ви приходите втомлені з роботи, хто вас першим біжить зустрічати? Звичайно ж кішка чи собака. Вони лащаться до вас і заглядають у вічі. А потім як тільки ви повечеряєте і сіли на диван або в крісло дивитись кіно, то обов’язково видеруться до вас на коліна і дивляться з вами разом передачу.

Вранці вони прокидаються першими та поспішають вас розбудити. Собаки хочуть, щоб ви їх вивели гуляти, а кішкам просто нудно вранці. Вони вже давно встали, а ви ще спите – так їм не подобається.

Але коли ви починаєте прибирати в кімнаті, то кішки не дають вам прибирати, вона грається з віником і весело нападає на нього. Тому господарки часто закривають кішок в іншій кімнаті, щоб вони могли нормально прибрати в будинку і їм ніхто не заважав.

Правда після ви можете і не знайти кішку, вона образиться, що від неї закрилися і може сховатися. Художник помітив цю особливість кішок та намалював картину. У цій статті вам пропонується знайти силует кішки, яка сховалася від господині. Це потрібно зробити за тридцять секунд. Це тест на увагу середньої складності. Деталі на зображенні великі та кішку можна відразу помітити. Однак це вдається не одразу всім за двадцять секунд.

Ну, як вам вдалося виявити силует кішки на картинці?
Якщо це складно для вас, то на зображенні нижче ви можете подивитися, де знаходиться силует кішки.

Гарного настрою вам у вихідний день та успіхів у всьому!

Силует кішки обведений гуртком

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею