Вартість курячих яєць в Україні підвищиться: прогноз експерта

Author name 29 Листопада 2021 в 11:11

Поділитися статтею

Курячі яйця в супермаркеті
Курячі яйця в супермаркеті

Вартість може змінитися через те, що підніметься ціна на електричну енергію. А це значна частина у формуванні собівартості виробництва курячих яєць.

2021 року вартість харчові продукти в нашій країні, як правило, підвищувалася. Але все ще попереду. Аналітики продовольчого ринку прогнозують збільшення ціни на курячі яйця до 40 грн. за 10 штук.

Вартість може змінитися через те, що підніметься ціна на електричну енергію. А це значна частина у формуванні собівартості виробництва курячих яєць. Вона потрібна для обігріву птахофабрик. І коли виробництво стає нерентабельним, то птахофабрики скорочують обсяги. ЗМІ проаналізували ситуацію та дійшли висновку, що деякі підприємства були змушені скоротити поголів’я курей, а інші навіть зупинилися на якийсь час. 2021 року вартість курячих яєць зросла з 22 гривень за один десяток до 30 гривень.
Ціна курячих яєць залежить від вартості корму для курей.

Курячі яйця

Зараз ціна одного десятка яєць в залежності від області, в Україні коливається від 28,90 грн до 38,49 грн. Також це залежить від мережі супермаркетів.
Світлана Литвин, яка є аналітиком Українського клубу аграрного бізнесу, констатує, що у нашій країні вперше спостерігається зменшення виробництва курячого м’яса. Протягом 10 років спостерігалося зростання виробництва курей. Експерт також прогнозує, що вартість і далі перед святами збільшуватиметься.

Аналітики продовольчого ринку України дійшли висновку, що рекордними темпами зростає вартість картоплі в нашій країні. Так, на 25 листопада 2021 року середня вартість картоплі становила 7,28 гривні за один кілограм.
Експерти пов’язують це із настанням заморозків.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею