Молитви коли ви у безвихідній ситуації чи у вас біда. Читайте з вірою в серце – це допоможе!

Author name 7 Грудня 2021 в 09:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Мій Добрий Пастир, в цей час горя і розпачу я прошу Тебе пройти поряд зі мною цією темною долиною.

Коли ви в біді та не знаєте, що робити, куди бігти та до кого звернутися, то людина може запанікувати. Цього не треба робити. Просто зверніться до Господа з молитвою. Попросіть вас захистити вас. По-перше, вам стане легше на душі, по-друге, це допоможе

Нижче представлено три молитви, які допоможуть у безвихідній чи важкій ситуації.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Боже мій, Боже мій, я почуваюся кинутим Тобою! Чому ти так далеко? Ви чуєте мої стогін про допомогу? І все ж таки Ти був моїм Богом з того моменту, як я народився. Ти моя сила – швидше приходь мені на допомогу! Я довіряю Тобі та знаю, що Ти мене не підведеш. Коли лихо поруч, тільки Ти можеш мене врятувати. Я буду славити Тебе, бо всі, хто шукає Господа, будуть радіти вічній радості. Амінь.

Мій Добрий Пастир, в цей час горя і розпачу я прошу Тебе пройти поряд зі мною цією темною долиною. Захистіть і втішить мене, оновіть мої сили та направте мене правильним шляхом. Я не боятимуся, коли Ти зі мною. У мене є все, що мені потрібно, бо Ти мій великий годувальник. Твоя доброта і постійна любов переслідуватимуть мене всі дні мого життя. Амінь.

Могутній Бог, я приходжу до Тебе, здавалося б, безвихідної ситуації. Мені потрібна допомога швидко! Вкажи мені дорогу, якою треба йти, бо Ти – Бог, що рятує мене. Я надіюсь на Тебе. Згадай мене у світлі Твого співчуття та незмінної любові. Звернися до мене і помилуй, бо я в глибокій скорботі. Мої проблеми стають все гіршими та гіршими, врятуй мене від них усіх. Дякую Тобі, благословенний Спаситель. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею