Тест – головоломка №32: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 10 Грудня 2021 в 11:12

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Візьміть і заваріть собі ароматну каву або запашний чай із травами, плюс пиріжок, або заварне тістечко і день вдався з головоломкою.

Деякі відвідувачі нашого сайту Одна Хвилина з цікавістю дивляться на рубрику Астрологія – тести. Там багато тестів на уважність, у тому числі барвисті та цікаві. Кожен може вибрати тест на свій розсуд. Деяким подобаються головоломки із сірниками. І таких людей стає дедалі більше. Річ у тому, що цей тест прийшов до нас ще з Радянського Союзу.

Покоління людей у віці напевно пам’ятають як вони розгадували такі головоломки тоді. А зараз із ностальгією ви приступаєте до цих же головоломок. І, напевно, паралельно згадуєте своїх друзів з якими вирішували такі завдання. Молодість – це стан коли все добре, навіть якщо шлунок порожній і одягнені ви не з європейським шиком. Головне, що ви здорові, енергійні та молоді, а також у вас є (як говорили раніше) впевненість у завтрашньому дні. Хоча, можливо, потім вона та у вас і не виправдалася.

Але не згадуватимемо те, що вам не хочеться.
Пам’ятайте тільки хороше та проходьте тест на уважність – головоломку №32.

Як і в колишніх завданнях, вам потрібно перекласти тільки один сірник, щоб досягти правильного результату.
Бажано це зробити за короткий час, але якщо ви хочете отримати насолоду від головоломки – то не поспішайте.

Візьміть і заваріть собі ароматну каву або запашний чай із травами, плюс пиріжок, або заварне тістечко і день вдався з головоломкою. Настрій у вас стане відмінним і до того ж ви потренуєте таким чином свій мозок. А це дуже необхідно у похилому віці.

Здоров’я вам, щоб вас любили онуки, поважали діти, а також удачі та доброго дня!

Рішення показане зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею