До новорічного столу: рецепт салату “Гранатовий браслет”. Прикраса святкового столу!

Author name 11 Грудня 2021 в 09:12

Поділитися статтею

Салат
Салат

Цей надзвичайно красивий і смачний салат “Гранатовий браслет” порадує погляд. Цією стравою ви точно здивуєте своїх гостей та домашніх.

Ви вже вигадали, чим прикрасите святковий стіл на Новий рік? Якщо ви ще в процесі складання меню на новорічний стіл, то можете приготувати цей незвичайно красивий і смачний салат “Гранатовий браслет”. Цією стравою ви точно здивуєте своїх гостей та домашніх.

Інгредієнти

куряче філе – 250 г;
картопля – 2 шт;
буряк – 2 шт;
морква – 2 шт;
курячі яйця – 2-3 шт;
цибуля – 1 шт;
гранатові зерна – 200 г;
волоські горіхи – 200 г;
(майонез, сіль, чорний перець та олія на свій смак).

Новорічний стіл

Метод приготування

Овочі (картопля, буряк, морква) потрібно вимити та зварити. Після того, як вони охолонуть, їх потрібно натерти на великій тертці.
Далі потрібно розкласти їх на різні тарілки. Після того, як ви відварите куряче філе, його необхідно подрібнити ножем. Так само зробите і з курячими яйцями. Очистить цибулю, подрібніть і обсмажте її на олії таким чином, щоб утворився золотистий колір. Волоські горіхи також потрібно подрібнити.

Потім потрібно взяти велику тарілку і посередині її встановити склянку, що днищем вгору. Після цього необхідно укладати шарами салат. Перший шар – половина курячого філе, другий шар – терту моркву, третій шар – картопля, четвертий шар – ⅓ тертих горіхів, п’ятий шар – 50% буряків, шостий шар – ⅓ тертих горіхів, сьомий шар – цибуля обжарена. Далі – залишок курячого філе, горіхів, яєць та буряків.

Усі шари потрібно посолити та помазати майонезом. Після чого витягніть склянку і поверх салату потрібно прикрасити гранатовими зернами. Далі салат потрібно поставити в холодильник на кілька годин і почекати, щоб він добре просочився.

Все, салат “Гранатовий браслет” – готовий до подачі на святковий стіл!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею