Кучеренко розповіла про конфлікти з Дмитром Комаровим: не така вже й ідеальна пара

У будь-якій сім'ї, навіть найзірковішій, можуть бути особисті проблеми, через які відбуваються сварки та розбрати. Олександра Кучеренка та Дмитро Комаров — не виняток.

Звичайно, шанувальники припускали, що у Олександри та Дмитра будуть дуже часті конфлікти на тлі того, що у них велика різниця у віці. Ще одним приводом для непорозуміння та скандалів може бути те, що Дмитро — частий мандрівник. До одруження з Олександрою він міг пропадати у відрядженнях до півроку. Однак тепер Комаров заявляє — їздить максимум на півтора місяці, а якщо менше не виходить, то намагається перетинатися з Кучеренком у якихось нейтральних місцях — так вони поєднують приємну з корисною, і бачаться, і романтичну подорож собі організовують.

Дружина ведучого “Світу навиворіт” Олександра Кучеренка розповіла, що між нею та Дмитром Комаровим бувають конфлікти

Олександра Кучеренка

Незважаючи на те, що пара, яка зіграла весілля у 2019 році, вважають ідеальною, у них все ж таки є конфлікти.

В одному зі своїх інтерв’ю для телеканалу ICTV, для програми “Факти” дружина Комарова зізналася, що конфлікти часто відбувалися на тлі того, що їм не вистачало часу один для одного.

“Ми багато спілкувалися, вечорами дивилися фільми, готували романтичні вечері, відзначили нашу річницю. Звичайно, у кожної пари бувають ситуації непорозуміння. Але тут важливо не накопичувати в собі негатив, а вирішити проблему разом, вислухавши та прийнявши думки одне одного”,

— каже Олександра Кучеренко.

Олександра Кучеренка та Дмитро Комаров
Олександра Кучеренка та Дмитро Комаров

Дівчина зізнається, завдяки часу у шлюбі вже набралося багато життєвого досвіду та мудрості. Проте свого чоловіка дуже любить і тому всі кути намагається згладжувати.

Схожі статті

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.

Родись та вдайся: Огір, Полякова, Злата Мітчелл та інші зіркові діти, що народилися зі срібною ложкою в роті

У світі шоу-бізнесу деяким особам доводиться пройти складний шлях, щоб здобути славу. Проте, є й ті, хто народжується в родині вже відомих та успішних зірок, отримуючи у спадок срібну ложку в роті.