Тест для тих, хто жив у СРСР і не тільки: визначте, що це за агрегат?

Ті, хто жив у СРСР, знають, а для молоді робимо лігбез. У той час існували пункти заправки вода газованої в спеціальні балони та можна було їх принести додому і при натисканні на важіль наливати в склянку чудову газовану дешеву воду.

До цього часу прилади та предмети, а також начиння домашнього побуту з СРСР використовується в домашніх умовах. І до того ж вона дуже практична та економічна, не кажучи вже про те, що вона дуже якісна та практично не ламається. Напевно, у вас або якщо ще молоді у ваших батьків, або бабусь є такі речі.

Правда молодь не здогадується і, напевно, навіть не знає для чого такі предмети потрібні. Але коли ваша мама або бабуся починає ними користуватися, то молоді люди дивуються, як все просто і надійно влаштовано.

Спробуйте і ви відгадати або згадати, для чого призначені ці прилади на фотографії. Для молодого покоління одразу підказуємо. Коли на вулиці спекотно – літо ви що робите? Звичайно, п’єте або купуєте холодні напої. А якщо не купувати, то що можна вигадати, щоб витрачати мінімум грошей і отримати охолодний напій? Звісно ж газування. А як її зробити?

Ті, хто жив у СРСР, знають, а для молоді робимо лігбез. У той час існували пункти заправки вода газованої в спеціальні балони та можна було їх принести додому і при натисканні на важіль наливати в склянку чудову газовану дешеву воду. Ще існували невеликі балончики, які заправлялися вуглекислим газом і вставлялися в цей балон на фото (вгорі). Потім при натисканні вуглекислий газ змішувався з водою, попередньо налитою в основний балон, і ви отримували газування. Можна також було додати сироп у воду або лимон і отримували смачну газовану воду з сиропом.
Ось справи!

Згадали як пили таку смачну воду?

Здоров’я вам та чудового настрою!

Це балон для газованої води!

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.