Тест із Радянського Союзу – хто пам’ятає: визначте, що це за прилад?

Author name 16 Грудня 2021 в 09:12

Поділитися статтею

Що це?
Що це?

У цій статті вам належить згадати, що за прилад на фото. Не всі можливо згадають, а деякі люди, які жили в СРСР, навіть і не знали для чого він призначався.

У СРСР робили цікаві й нині простого обивателя не зовсім зрозумілі речі. Це просто тому, що зараз наука та промисловість різко пішла в гору і так буде завжди.

Ви, напевно, коли жили в СРСР не розуміли, для чого потрібні були дерев’яні гребінці або списи середньовічні, якщо є пластмасові гребінці та звичайні автомати. Так і зараз ви, напевно, не можете зрозуміти як це жити без мобілки або смартфона. І найцікавіше, що у сучасній мобілці вже є все: калькулятор, прогноз погоди, рецепти тощо. Зараз навіть важко визначити, що немає в мобільному телефоні.

А якщо врахувати, що з мобілки можна зайти в пошукові системи, наприклад гугл і знайти будь-яку інформацію, яку ви насилу знаходили в обласній бібліотеці, то цим все сказано.
Але на той час у СРСР не було мобілок, не було електронних калькуляторів і багато чого не було, що зараз є. Тому є прилади та пристосування з СРСР, призначення яких багатьом сучасним людям, мається на увазі молодь – невідомо.

У цій статті вам належить згадати, що за прилад на фото.
Не всі можливо згадають, а деякі люди, які жили в СРСР, навіть і не знали для чого він призначався.
Ну, як упізнали прилад? Молодь точно не впізнає! Та й не може навіть подумати, що їм можна було робити!
Нижче на фото ми пояснимо що це.

Вам такі тести сподобалися чи ні? Можете відповісти у коментарях.

Здоров’я вам та чудового настрою!

Це арифмометр – аналог калькулятора

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею