(Відео) Новорічне меню 2022: 12 страв на 8 осіб. Все просто бюджетно та смачно!

Author name 18 Грудня 2021 в 11:12

Поділитися статтею

Одна з 12 страв
Одна з 12 страв

Готуються ці страви просто і навіть господиня-початківець коли керуватиме поетапно представленим у цій статті відео, зможе без проблем все приготувати.

Ви напевно вже думаєте, чим порадувати гостей і ваших домашніх на Новий рік. Перебираєте свої рецепти та дивіться, що вам пропонують в інтернеті. Звичайно ви можете приготувати на святковий стіл те, що готували минулого року, але ж хочеться порадувати чимось новеньким. Можна питати у своїх знайомих, що вони планують готувати на Новий рік, але хочеться самим здивувати всіх.

Не морочтеся – спробуйте приготувати дванадцять страв, які вам пропонується у відео нижче. А рецепти на ці страви ще нижчі від самого відео.
Ці страви розраховані на 8 людей. Але ви можете скоригувати кількість пропорційно та готувати на 4 осіб або на 12.

Готуються ці страви просто і навіть господиня-початківець коли керуватиме поетапно представленим у цій статті відео, зможе без проблем все приготувати. Звичайно, досвідчені господині можуть внести коригування в ці рецепти або навіть у мене, взявши їх за основу для святкового столу.

Продукти для приготування можна придбати в будь-якому супермаркеті заздалегідь або навіть за знижкою. Перед самим Новим роком вони будуть дорожчими.

За вартістю ці продукти не дуже дорогі. Якщо у вас з фінансами справа не дуже, то ви можете вибрати з цих 12 страв ті, які вам підійдуть по грошах.

Чудового вам настрою передноворічного!

Закуска з креветками та м’ясний рулет
Гаряча страва та гарнір
Закуска із печінки
Салат “По швидкому” та перекусні рулетики
Салат для справжніх чоловіків
Салат з кальмарами та закуска “Мармурове м’ясо”
Закуска “Ялинки”
Торт без борошна “Ніжна хмара”

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею