Подячні молитви до Господа за зміцнення у вірі за те, що ви робите. Читайте з вірою в серце

Author name 20 Грудня 2021 в 12:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Якщо ви прагнете якоїсь мети та хочете її досягти, то обов’язково потрібна віра в те, що ви робите. Допомогти в цьому повинні молитви, які представлені нижче.

Іноді людина не вірить у те, що збирається робити, але робить. З цього нічого не вийде. Якщо ви не вірите, то без віри навряд чи ви досягнете успіху в будь-якій справі.

Це стосується не лише фінансів. Але й ваших стосунків на роботі та у побуті. А якщо ви прагнете якоїсь мети та хочете її досягти, то обов’язково потрібна віра в те, що ви робите.

Допомогти вам повинні молитви, які представлені нижче.

Якова 4:8

Дякую Тобі, Праведний Отче. Батьку, я благаю, щоб Ти допоміг мені наблизитися до Тебе, щоб Ти міг наблизитися до мене. У міру наближення до Тебе, Отче, я благаю, щоб Ти виявив Свою любов у моєму житті, щоб я міг пізнати істинного і живого Бога, якому я служу. Я також молюся, щоб Ти явив Свою славу тим, хто не знає Тебе, щоб вони могли спастися, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

1 Івана 1:5-7

Нашому Батькові ми віддаємо славу та вдячність. Батьку, я благаю, щоб Ти допоміг мені ходити у Твоєму світлі, щоб мати спілкування з Тобою. Зміцни мене в тих областях, у яких я слабкий, щоб я завжди був слухняний Тобі. Я молюся, щоб Твій Святий Дух завжди був у мені та щоб Ти завжди відкривав себе мені, щоб я міг мати близькі стосунки з Тобою, Батьку, Амінь.

Псалми 27: 4, Дії 13:22

Я дякую Тобі наш Бог і скоро прийдешньому Спасителю. Боже, я благаю сьогодні, щоб Ти відкрив себе мені та тим, хто був у моєму житті. Бажаю нам зустрічі з істинним та живим Богом. Я молюся, щоб наші серця бажали шукати Тебе, щоб ми пізнали Тебе і щоб ми були чоловіками та жінками за серцем Бога, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею