Тест – головоломка №38: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 21 Грудня 2021 в 09:12

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

А для тих, хто все одно не зміг знайти рішення головоломки, є картинка нижче. На ній правильне рішення. Відмінного вам настрою та удачі!

Головоломки зі сірниками привернули увагу великої аудиторії, які заходять на сайт Одна Хвилина. Тому ми пропонуємо вам чергову тест-головоломку №38.
Однак вас може відволікати будь-що. Наприклад, розмови чи будь-які інші фактори.

Що потрібно, щоб зосередитись і вирішити правильно будь-яке питання. Треба тренуватись.
Нижче вам пропонується варіант, як блокувати, що вас відволікає.

Прослуховування для навчання: іноді нам потрібно блокувати розмови та відволікаючі фактори навколо нас, щоб слухати та звертати увагу на інструкції чи уроки, які призначені для навчання нас. У цій вправі змініть процес у зворотному порядку. Увімкніть щось освітнє, наприклад документальний фільм або подкаст. Попросіть друга або члена сім’ї розповісти вам про свій день протягом 5 хвилин, але зосередьте свою увагу на тому, що ви повинні вивчати. Скільки пам’ятаєш? Наскільки складно було зосередитись на тому, що ви повинні були навчати, коли хтось намагався вас відвернути?

Слухання із наміром може допомогти розвинути вашу уважність. Якщо друг або член сім’ї намагається поговорити з вами, приділіть йому всю свою увагу, не відволікаючись. Вимкніть або вимкніть телевізори та радіо. Майте на увазі те, що вони говорять, а не те, що ви плануєте пообідати або що ви, можливо, робитимете ввечері. Якщо ви відвідуєте урок, приділіть йому всю свою увагу. Навчіться блокувати зайві звуки та розмови та звертати увагу на потрібну вам інформацію.

А тепер ви можете розпочати головоломку №38. Вас уже нічого не зможе відвернути.
А для тих, хто все одно не зміг знайти рішення головоломки, є картинка нижче. На ній правильне рішення.

Відмінного вам настрою та удачі!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею