В Україні з 1 січня 2022 року стипендії збільшать у 1,5 рази: скільки отримуватимуть студенти ВНЗ

Author name 28 Грудня 2021 в 15:12

Поділитися статтею

Студенти
Студенти

Для того, щоб якісно студент отримував освіту, йому потрібні до всього гроші. Гроші на харчування та інші потреби. Не завжди батьки мають змогу забезпечити студента всім необхідним.

Як живуть сьогодні студенти України, що їм потрібне для плідного навчання? Це не пусте питання, тому що студенти нашої країни – це інтелектуальне майбутнє. І їх потрібно підтримувати. Адже якщо держава дбатиме і вкладатиме кошти в якісне навчання студентів, то така країна має майбутнє.

Для того, щоб якісно студент отримував освіту, йому потрібні до всього гроші. Гроші на харчування та інші потреби. Не завжди батьки мають змогу забезпечити студента всім необхідним.

Частина студентів доводиться підробляти, щоб мати можливість закінчити навчання. Підробітки бувають різні. Деякі працюють фізично, інші через Інтернет. Проте все це тією чи іншою мірою відволікає студентів від навчання, не кажучи, що забирає багато часу та сил.

Звичайно, після того, як студент прийшов з підробітку, йому в першу чергу не до навчання – головне виспатися і поїсти.

Тому всі студенти вже тривалий час очікують на підвищення стипендій. Чого чекати студентам у 2022 році та на що сподіватися від держави? Ви дізнаєтесь у цій статті.

Вже з 01.01.2022 року у нашій країні значно підвищать стипендії для студентів. Це стало вперше за останні 5 років і регламентується цією постановою уряду від 01.09.2021 року за №933.

На скільки підвищать стипендію у 2022 році?

Кабінет міністром своїм рішенням підвищує стипендії:

студентам ВНЗ, а також студентам у наукових установах, які здобувають освіту для ступеня “молодший бакалавр”, освітні ступені “бакалавр”, “спеціаліст” або “магістр”. Збільшення буде у 1,5 раза з 1 300 гривень до 2 000 гривень.
студентам, які навчаються в закладах профосвіти, які отримують освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”, освітньо-професійний ступінь “професійний молодший бакалавр”, освітній ступінь “бакалавр”. Збільшення з 980 гривень до 1510 грн.
учням, які навчаються у закладах професійно-технічної освіти. Збільшення буде із 490 гривень до 1250 грн.

Для інформації: востаннє коли студентам підвищували стипендії – це було з 01.01.2017 року.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею