Тест на уважність: визначте за одну хвилину, що не так на картинці “Дівчинка грає в піску”

Author name 31 Грудня 2021 в 10:12

Поділитися статтею

Що не так на картинці?
Що не так на картинці?

Новорічного вам настрою, підходьте до столу та трохи підкріпіться, адже так багато їжі залишилося після святкового столу і не лише їжі…!

Для проходження цього тесту на уважність і знаходження правильної відповіді потрібно, щоб людина мала логічне мислення. Це дуже специфічний тест. Здавалося, він простий, але це не так. Спробуйте його пройти.
Також ви можете скористатись інформацією нижче, щоб покращити свою уважність.

Перетворіть свої справи на медитацію

Уважність – це більше, ніж просто помічати речі – ви вчитеся отримувати задоволення від того, що робите. Ми всі ненавидимо роботу по дому. Проте чим більше ми уникаємо чогось, тим більш обтяжливим стає це завдання.
Виберіть роботу, яку ви хочете освоїти, або ту, яку ви зазвичай робите, але не любите. Підготуйтеся, склавши сценарій – видаліть фактори, що відволікають, або речі, які можуть завадити.

Зосередьтеся на діяльності. Допустимо, ви хочете прибрати на кухні. Почніть з візуалізації результату. Як би ви хотіли, щоб кухня виглядала? Як ви почуватиметеся, коли виконали завдання?

Почни робити рутинну роботу. Зверніть увагу на кожну деталь. Спостерігайте за своїми рухами. Як можна покращити свою роботу? Поекспериментуйте альтернативними способами. Який працює краще? Що ви відчуваєте, коли імпровізуєте замість того, щоб повторювати один і той самий рух знову і знову?
Зберігайте кінцевий результат у цьому. Ви не просто щось робите. Ви хочете стати найкращим прибиральником кухні на світі. Коли ви закінчите, знайдіть час, щоб оцінити результат. Ви можете практикувати це, виконуючи ту ж роботу наступного разу або з іншою роботою.

Тепер ви можете проходити тест на уважність та визначити, що не так намалював художник на картинці з дівчинкою, яка грає у піску. Зрозуміли, що не так на картинці? Якщо ні, то ви можете дізнатися правильну відповідь на зображенні нижче.

Новорічного вам настрою, підходьте до столу та трохи підкріпіться, адже так багато їжі залишилося після святкового столу і не лише їжі…!

Ручка не стій сторони на відерці

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею