Тест на уважність: знайдіть на картинці за 30 секунд слово “Сонце”

Author name 31 Грудня 2021 в 11:12

Поділитися статтею

Знайдіть слово "Сонце"
Знайдіть слово “Сонце”

Визначте, де слово “Сонце”? Чи вдалося знайти це слово? Якщо ні, то ви можете дізнатися, де воно знаходиться на малюнку нижче. З Новим 2022 роком! Щастя вам успіхів та міцного здоров’я!

Цей тест на пильність відрізняється від попередніх. Тут потрібно знайти лише одне слово, саме – “Сонце”.
Час обмежений 30 секунд.
А покращити свою уважність ви можете поступово знаючи таку інформацію.

Подивіться фільм

Уявіть, що ви дивитеся фільм і вам потрібно описати все, що відбувається, комусь ще. Ви повинні бути уважними та зрозумілими, щоб інша людина могла зрозуміти, що відбувається.
У цьому полягає мета цієї вправи. Єдине, що фільм – це ваше життя, і ви розповідаєте історію собі, а не комусь іншому. Коли будете готові, почніть з того, що зосередьтеся на тому, що ви робите – опишіть усе, що відбувається. Будьте конкретними, докладними та зрозумілими. Ви намагаєтесь підвищити обізнаність про те, як ви робите те, що робите.

Більшість ми живемо на автопілоті. Ця вправа допоможе вам краще зрозуміти свою поведінку, незалежно від того, наскільки незначне завдання, яке ви виконуєте.

Спостерігайте за іншими людьми

Зазвичай бачимо реальність, але, чесно кажучи, не звертаємо уваги. Як і в попередній вправі, ви підвищите концентрацію уваги, навчившись краще спостерігати. Ви можете практикувати це у своєму офісі або у громадському місці, такому як парк чи громадський транспорт.
Зосередьтеся на одній людині та поспостерігайте за тим, що вона робить. Подивіться на його зовнішній вигляд, мову тіла, те, як він одягнений. Потім перейдіть до іншої людини або групи та повторіть спостереження. Ви не намагаєтеся вгадати чи інтерпретувати, що вони роблять чи чому. Просто спостерігайте та усвідомлюйте, що відбувається.

Зазвичай ми не звертаємо уваги на те, що відбувається прямо у нас на очах. І якщо так, то виносимо судження. Коли ми судимо людей за їхнім зовнішнім виглядом чи діями, ми перестаємо бачити. Щоб стати більш уважним, потрібно дивитися на речі такими, якими вони є, а не через призму наших почуттів.

Сподіваємося вищезазначена інформація вам буде корисною.
А зараз перейдіть до тесту та визначте, де слово “Сонце”? Чи вдалося знайти це слово? Якщо ні, то ви можете дізнатися, де воно знаходиться на малюнку нижче.

З Новим 2022 роком! Щастя вам успіхів та міцного здоров’я!

Слово виділено червоним кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею