Тест – головоломка №47: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 2 Січня 2022 в 10:01

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Спробуйте пройти тест-головоломку із сірниками №47. Чи вдалося вам вирішити завдання? Якщо ні, то малюнок нижче покаже правильне рішення. З Новим 2022 роком вас! Бажаємо відмінного настрою та міцного здоров’я!

Досвід у проходженні тестів на уважність відіграє значну роль. Людина вже налаштовується на тести та швидко їх проходить. Водночас цим тренує свій мозок. Новачку в цьому плані звичайно важче.
Але він може набиратися досвід, підкресливши інформацію нижче.

Мандариновий досвід

Ця вправа спрямована на покращення нашої здатності зосереджуватися на деталях. Ви можете практикувати це з помідором, волоським горіхом або будь-яким іншим фруктом на ваш вибір. Я люблю мандарини, тому що вони мають унікальну форму та текстуру.
Погляньте на плід. Зверніть увагу на форму. Доторкніться до нього та зверніть увагу на його відчуття. Поторкайте його. Подивіться, як форма та текстура реагують на ваші маніпуляції. Понюхайте фрукти. Тепер заплющте очі та знову понюхайте. Затримайте подих на секунду або дві та подивіться, як довго духи збережуться.

Зосередившись на одному фрукті, ви практикуєте уважність. Решта зникає, коли ви зосереджуєтеся на чомусь одному. Уважність – це помічати те, що відбувається прямо перед вами зараз.

Слідкуйте за слідами

Ми так шукаємо, що перестаємо бачити. Відстеження – це мистецтво інтерпретувати непрямі знаки, залишені тваринами чи людьми. Коли ви до неї звикнете, це буде цікава та пізнавальна практика.
Мета цієї вправи – не лише помітити сліди, а й спробувати зрозуміти хто їх залишив.
Спостереження за слідами – відмінний спосіб тренувати концентрацію уваги. Те, що спочатку здається дурною вправою, змушує нас почуватися спокійними та цікавими щодо того, що нас оточує.

Сніг та пісок ідеально підходять для відстеження кроків, але ви також можете потренуватися у парку чи будь-якому іншому громадському місці.

Для новачка це буде корисна інформація. А тепер спробуйте пройти тест-головоломку із сірниками №47. Чи вдалося вам вирішити завдання? Якщо ні, то малюнок нижче покаже правильне рішення.

З Новим 2022 роком вас! Бажаємо відмінного настрою та міцного здоров’я!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею