Тест – головоломка №48: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 3 Січня 2022 в 12:01

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Також, увага допоможе вам вирішити головоломку зі сірниками №48. А для тих, хто не зміг її вирішити, є картинка нижче. Успіхів вам і чудового новорічного настрою!

Якщо вам подобаються тести-головоломки зі сірниками, ви можете про це написати у своїх коментарях, коли вирішуєте ці головоломки. Ми частіше тоді публікуватимемо їх.
У цій статті вам пропонується вирішити чергову головоломку зі сірниками №48.
Для того, щоб покращити уважність, є багато способів, у тому числі та нижче. Прочитайте.

Зверніть увагу на музику

Усі ми любимо слухати музику. Слухання музики не тільки заспокоює нас, але також може змінити наш мозок, покращуючи пам’ять. Однак у більшості випадків ми не слухаємо музику активно – звук стає частиною тла.
Практикуйте увагу музики. Виберіть будь-яку пісню та уважно її слухайте. Зверніть увагу на різні інструменти. Спробуйте ідентифікувати кожного. Тепер виберіть один – бас-гітару або ударні – і просто зверніть на нього увагу. Якщо ви дійсно зосередитеся, в якийсь момент перестанете слухати інші інструменти. Перейдіть на гітару або фортепіано і повторіть вправу. А зараз послухайте всю пісню наново. Зверніть увагу, щоб усі інструменти грали разом. Ви отримаєте набагато багатший досвід.

Спробуйте ще одну ітерацію. Зверніть увагу на провідний інструмент – той, який грає мелодію п’єси. Яку роль це відіграє? Як з’являються та зникають інші інструменти? Якщо ви послухаєте джаз, ви помітите, як по черзі змінюються різні інструменти – різні інструменти відіграють провідну роль упродовж усієї пісні.
Сила цієї вправи виходить за рамки усвідомленого слухання – увага допомагає нам помічати всі частини загалом.

Також, увага допоможе вам вирішити головоломку зі сірниками №48. А для тих, хто не зміг її вирішити, є картинка нижче.

Успіхів вам і чудового новорічного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею