Тест на уважність: знайдіть за 1 хвилину оленя на картинці з мисливцями

Author name 3 Січня 2022 в 10:01

Поділитися статтею

Де олень?
Де олень?

Знайшли оленя на картинці? Якщо вам це зробити важко, подивіться на картинку нижче – там відповідь. Відмінного вам настрою та удачі в Новому році!

Тести на увагу де потрібно знайти тварину користуються популярністю і їх люди з цікавістю дивляться.
У цій статті художник намалював мисливців, які не можуть знайти оленя, який від них сховався. Спробуйте це зробити за 1 хвилину.
Для покращення уважності вам, можливо, знадобиться інформація нижче.

Уважна подяка

Одне з основних джерел розчарування, полягає в тому, що ми живемо в майбутньому – ми очікуємо на те, що станеться, замість того, щоб цінувати тут і зараз.
Коли ми поглинені своїми думками, тривогами чи драмами, ми перестаємо звертати увагу. Щоб відчувати подяку, треба помічати все, що відбувається у нашому житті. Ми налаштовані зосереджуватися на негативних речах – тих, що сталися не так, як очікувалося, чи пішли не так.

Щоденна подяка робить нас щасливішими, тому що ми живемо в теперішньому.
Виділіть час, бажано перед сном, щоб показати все хороше, за що ви повинні бути вдячні. Згадайте свій день і подумайте про всіх людей, яких ви зустріли, про всі моменти, які вам сподобалися, про те, чого ви досягли або чого навчилися, про маленькі битви, які ви виграли.

Ведення щоденника подяки – чудова практика. Наш мозок має тенденцію зосереджуватися на побічних ефектах – ця вправа може трохи засмучувати, доки ви до нього не звикнете. Згодом та практикою стане легше й легше усвідомлювати усі позитивні моменти у своєму житті.

А тепер перейдемо до тесту на пильність. Знайшли оленя на картинці? Якщо вам це зробити важко, подивіться на картинку нижче – там відповідь.

Відмінного вам настрою та удачі в Новому році!

Прочитайте текст зверху картинки

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею