Тест на уважність: знайдіть за 1 хвилину одну бджолу на картинці

Author name 10 Січня 2022 в 07:01

Поділитися статтею

Де маленька бджола?
Де маленька бджола?

Перейдіть до тесту та знайдіть на картинці одну маленьку бджолу. Якщо ви її не знайшли, то побачити бджолу можна на малюнку нижче. Гарного вам настрою та успіхів у житті!

Бджоли невеликі комахи і їх не одразу помітиш на картинці. Особливо, якщо на ній багато інших дрібних деталей. Очі розбігаються і не знаєш, де шукати маленьку бджолу. А вона насправді маленька. Новачок навряд чи впорається з цим тестом.
Але якщо він поступово покращуватиме свою уважність, то це можна буде зробити.
Інформація нижче допоможе.

Гуляти пішки

Ходьба – одне з найпоширеніших занять людей, тому це чудова нагода виявити уважність. Спробуйте йти із наміром. Якщо ви уважно сфокусуєтеся на кожному своєму кроці та усвідомлюватимете його, ви почнете відчувати, то тихе почуття спокою, яке вселяє у вас, коли ви практикуєте уважність. Зробіть те саме з сидінням.

Прийняття їжі

Як і ходьба, приймання їжі – це повсякденне заняття, тому зрозуміло, що усвідомлене харчування може змінити ваш день. Однак для початку може бути важко свідомо з’їсти весь обід, особливо якщо у вас є діти. Почніть з перекушування. Фрукт або навіть склянку води. Якщо ви сконцентруєтеся та сконцентруєте свою увагу, ваш розум заспокоїться. Були навіть дослідження, які показують, що усвідомлене харчування може допомогти із втратою ваги. Розслаблена увага: приділяйте почуттю голоду, спраги або переїдання.

Просто зверніть увагу на все це і ви станете уважнішими.
А тепер перейдіть до тесту та знайдіть на картинці одну маленьку бджолу. Якщо ви її не знайшли, то побачити бджолу можна на малюнку нижче.

Гарного вам настрою та успіхів у житті!

Маленька бджола обведена червоною лінією

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею