Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину симпатичного собаку на фото

Author name 11 Січня 2022 в 08:01

Поділитися статтею

Де собака?
Де собака?

Спробуйте знайти собаку на фото. Чи вдалося це зробити? Якщо ні, то ви зможете виявити собачку на картинці нижче. Відмінного вам настрою та успіхів!

На цій фотографії багато відволікаючих моментів і людина, яка починає проходити тест на уважність, не відразу може виявити собачку. А новачкові це зробити буде ще важче. Тому йому потрібно тренувати свою уважність. Робити це можна, навіть за допомогою інформації нижче.
Високі очікування

Уважність – це не змагання. Більшість із нас покладають великі надії на усвідомленість і на себе. Ми хочемо одразу бути спокійними, щасливими та успішними людьми. Але якщо ми відпустимо цей тиск, нам набагато легше зберігатиме уважність.

Відволікаючі

Легко дозволити собі відволіктися, особливо через технології або шумну обстановку. Однак це робить ще важливішим звернути нашу увагу до себе. Не завжди можна звести до мінімуму фактори, що відволікають, але не потрібно на них зосереджуватися.

Занадто намагаюся

Якщо ми докладемо надто багато зусиль для усвідомленості, це зробить нас фізично та морально напруженими. Набагато краще розслабитися та насолодитися справжнім моментом.

Що сприяє уважності

Є кілька способів продовжувати насолоджуватися усвідомленістю та зберігати мотивацію. Ці поради допоможуть вам переконатися, що він залишиться частиною вашого життя.

Нагадати собі

Добре нагадувати собі, чому ви практикуєте свідомість. Переваги – зняття стресу та підвищення щастя, а про підвищення продуктивності на роботі. Це може допомогти підтвердити вашу повсякденну практику свідомості.

А тепер спробуйте знайти собаку на фото. Чи вдалося це зробити? Якщо ні, то ви зможете виявити собачку на малюнку нижче.

Відмінного вам настрою та успіхів!

Собака обведений червоною лінією

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею