Тест – головоломка №53: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 12 Січня 2022 в 15:01

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Чи вдалося вирішити головоломку зі сірниками №53? Якщо ні, то рішення можете подивитися на малюнку нижче. Успіхів вам і міцного здоров’я!

Ми вам давно не пропонували головоломки з сірниками. Напевно, ви за ними скучили, адже ці головоломки з сірниками цікаві та відволікають іноді від проблем насущних, а для інших людей підіймають настрій.
Вирішіть головоломку із сірниками №53.
Для нової людини може бути корисною інформація нижче, яка підвищує уважність.

Відчуйте почуття

Бувши свідомим, ви не хочете уникати своїх почуттів. Частина цього знаходиться зараз, таким, яким він є. Іноді це може включати почуття радості, але ви не хочете намагатися нав’язувати щасливі думки або опиратися будь-якої конкретної емоційної реакції. Іноді потрібно просто прийняти неприємні емоції як частину моменту. Прийміть розчарування, смуток, гнів, ревнощі тощо такими, які вони є, і дозвольте собі їх відчути. Ви, звичайно, хочете пам’ятати про те, як ви реагуєте на почуття, але корисно визнати їх такими, якими вони є.

Створіть щось

Якщо у вас є творче хобі, це також може бути гарною можливістю попрактикуватися у свідомості.
Витратьте деякий час на те, що вам подобається, і просто пориньте в момент творчості. Чи любите ви малювати, розфарбовувати, будувати або фотографувати, ваша творча сторона усвідомлена за своєю природою. З іншого боку, практика усвідомленості може сприяти творчості. Коли ви гуляєте чи медитуєте, ви можете виявити, що нові та творчі ідеї приходять до вас легше. І ви стаєте уважнішими.

Ну, як вдалося вирішити головоломку із сірниками №53? Якщо ні, то рішення можете подивитися на малюнку нижче.

Успіхів вам і міцного здоров’я!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею