Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину годиник, час на якому відрізняється від інших

Author name 13 Січня 2022 в 07:01

Поділитися статтею

Знайдіть відмінність
Знайдіть відмінність

Знайдіть годинник відмінний від інших. Якщо ви не змогли це зробити, то на малюнку нижче є відповідь. Відмінного вам настрою та удачі!

Специфічний тест із годинником. Людина відразу буде звертати увагу і шукати відмінність за часом, але годин багато, а часу 1 хвилина, щоб знайти інший годинник. Надалі ви можете розвивати свою уважність, використовуючи інформацію нижче.

Спробуйте медитацію

Щоденна медитація може допомогти зняти стрес та покращити мислення та уважність. Усвідомте своє дихання, коли воно входить і виходить із ваших ніздрів, або ваш живіт, коли він підіймається та опускається.
Ви також можете спробувати цю просту вправу, щоб почати:
Покладіть одну руку на верхню частину грудей, а іншу трохи нижче грудної клітки.
Повільно надихніть через ніс. Ви хочете відчути, як ваш живіт підіймається і тисне на нижню руку, тоді як рука на грудях залишається нерухомою.
Видихніть через рот, дозволивши животу знову опуститися.
Повторіть тричі.
Навіть коли ви не медитуєте, ви можете практикувати усвідомлене дихання протягом дня, роблячи перерви, щоб глибоко дихати. Діафрагмальне дихання сприяє спокою та концентрації.

Повільніше, їжте свідомо

Усвідомленість застосовна і до їжі. Насправді дослідження показують, що використання технік усвідомленості може допомогти зменшити переїдання та емоційне переїдання.
Сідайте їсти та кладіть вилку на стіл між укусами. Жуйте повільно, насолоджуючись видом, смаком та запахом їжі, щоб ви могли краще насолоджуватися нею та перетравлювати її.
І коли ви намагаєтеся замінити бездумне перекушування усвідомленим харчуванням, прагнете живити своє тіло — і розум — свіжозібраними місцевими продуктами, наприклад, із фермерських ринків. Сезонні барвисті продукти містять корисні фітонутрієнти.

Знайдіть можливості для уважності

Протягом дня знаходите можливості практикувати свідомість. Розглянемо таке:
Зосередьтеся на одному завданні за один раз. Дослідження показують, що багатозадачність насправді не працює і робить нас виснаженими та менш зосередженими. Натомість практикуйте усвідомленість від моменту до моменту у своїй повсякденній діяльності. Чи займаєтеся ви пранням, миттям посуду, водінням автомобіля або приготуванням, приділяйте всю свою увагу кожному завданню.

А тепер перейдіть до тесту і знайдіть годинник відмінний від інших. Якщо ви не змогли це зробити, то на малюнку нижче є відповідь.

Відмінного вам настрою та удачі!

Годинник обведений кружком

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею