Популярні ворожіння на Щедрий вечір (або Маланки) 13 січня 2022 року

Author name 13 Січня 2022 в 13:01

Поділитися статтею

Щедрий вечір!
Щедрий вечір!

Увечері необхідно висипати біля воріт 3 купки зерна, а вранці перевірити. Коли ці купки із зерном ніхто не чіпав, то сімейне життя буде щасливим, і навпаки.

Кожен хоче дізнатися про свою долю наперед. Особливо молоді люди хочуть знати, хто буде їх судженим, або, як зараз, заведено говорити – другою половинкою. Для цього на Щедрий вечір треба погадати. Цим переважно займалися дівчата, адже кожна дівчина мріє вийти заміж і хоче знати кого їй пошле доля. Є популярні ворожіння. Наші пращури помітили, якщо в цей день погода буде непогожою, то і осінь буде такою.

У різних регіонах України існують різні гадання. Особливою популярністю користуються дівочі ворожіння.

Найпопулярніші ворожіння та традиції

Коли дівчина починала гадати на свою долю, у цей час хлопці могли вкрасти ворота, хвіртки біля її будинку. Причому, як би господарі їх не стерегли їх, викрадали. А для того, щоб вкрадену хвіртку або ворота повернули, батько дівчини повинен був поставити могорич.

Ворожіння

Є інше: треба було порахувати в плетеному тині вертикальні палиці тричі по 9. І треба було звернути увагу, якою буде остання. Точно таким і буде майбутній суджений: товстим чи струнким, кривим. А коли вертикальний кілочок із сучками, то значить у людини буде поганий характер. Якщо потрапить що ціпок без кори, то бідний, а якщо з корою, то багатий.

Також треба було вийти на вулицю та звернути увагу, яка тварина першою зустрінеться. Якщо собака, то людина буде лихою, і таке ж буде життя як у собаки, а коли назустріч потрапить вівця, то життя буде тихим і мирним.

Увечері необхідно висипати біля воріт 3 купки зерна, а вранці перевірити. Коли ці купки із зерном ніхто не чіпав, то сімейне життя буде щасливим, і навпаки.

Коли заносили поліну в будинок, треба було їх порахувати. Якщо їх парне число, то незабаром чекайте на весілля. Далі треба було взяти навмання одне поліно, при цьому заплющити очі. І визначали: коли поліно з корою, пряме і гладке, то означає, що наречений буде багатий, гарний і добрий. Якщо поліно без кори – то бідний.

Наступним ворожінням було таке: треба було витягти з даху одну соломинку. Якщо вона з колоском, і до того ж із зернами, то очікується щастя у подружньому житті.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею