Магнітна буря червоного рівня накриє Україну: що потрібно знати літнім та чутливим людям

Author name 13 Січня 2022 в 15:01

Поділитися статтею

Магнітна буря
Магнітна буря

Це слабкий рівень, проте ця магнітна буря може вплинути на здоров’я деяких людей України. Також такого роду бурі можуть негативно впливати на систему зв’язку та електричної техніки.

Вплив магнітних бур на людину та природу, у тому числі тварин і птахів, загальновідомий ще з давніх-давен. Різні люди, тварини та окремі птахи поводяться по-різному. Якщо магнітна буря сильна, деякі види пернатих можуть збитися зі шляху при перельотах до іншого регіону.

Незабаром нашу країну накриє магнітна буря червоного рівня. Тривалість її: 16-17 січня 2022 року. Ця буря може негативно позначитися на частині українців, які метеозалежні. Що робити таким людям і як довго триватиме ця магнітна буря, — запитують багато мешканців України.

Люди похилого віку і ті, хто чутливий до метеоявлений, повинні підготуватися, що їхнє самопочуття може погіршитися в суботу. Експерти зазначають, що цей буревій класифікується як червоний рівень G1. Це слабкий рівень, проте ця магнітна буря може вплинути на здоров’я деяких людей України. Також такого роду бурі можуть негативно впливати на систему зв’язку та електричної техніки.

Магнітна буря

Вчені припускають, що з 17 січня 2022 магнітна буря послабшає.

Такі магнітні бурі по-різному впливають на людину. Найбільш поширеними симптомами є біль голови, може змінюватися артеріальний тиск, а також буває у людини безсоння. Іноді людина відчуває втому, слабкість, нудоту та ломоту в тілі.

Рекомендується в дні впливу магнітної бурі не вживати алкогольних напоїв, смаженої та жирної їжі, а також дотримуватися режиму сну. Потрібно більше гуляти на свіжому повітрі та більше відпочивати.

Лікарі, також рекомендують уважніше ставитися до свого здоров’я, коли людина схильна до впливу магнітних бур.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею