Тест – питання з каверзою: електричка їде зі швидкістю 60 км/год. В який бік летить дим?

Author name 14 Січня 2022 в 08:01

Поділитися статтею

Електричка
Електричка

Визначили куди летить дим з електрички? Якщо ні, то відповідь ви можете подивитися на зображенні нижче. Гарного вам настрою та удачі!

Це цікавий тест одночасно на кмітливість та уважність. Потрібно відповісти: у який бік летить дим з електрички, яка їде зі швидкістю 60 кілометрів на годину. Новачок звичайно відразу розгубиться і дивитиметься на картинку і шукатиме дим. Але тут потрібне інше, щоб вирішити це завдання.

Виявіть творчий підхід

Бути креативним означає мислити нестандартно, щоб виконувати нові завдання. Творчі люди вміють формулювати нові ідеї за допомогою глибокого мислення та знаходити способи розв’язання проблем та подолання труднощів. Для цього потрібно латеральне мислення чи здатність сприймати закономірності, які не так легко помітити. Отже, якщо ви хочете покращити своє логічне мислення, беріть участь у заходах, які потребують творчих навичок.

Тримайте свій розум і тіло у формі

Логічні навички вимагають гарної пам’яті та сили мислення. Наукові дослідження показали, що вправи приносять надзвичайну користь у покращенні пам’яті та мислення. Щоденні 20-хвилинні вправи, такі як біг або ходьба, можуть стимулювати вивільнення факторів росту, що впливають на здоров’я клітин головного мозку, зростання нових кровоносних судин і навіть зростання нових клітин головного мозку. Всі ці фактори допомагають покращити пам’ять та концентрацію. Отже, зробіть звичкою приділяти фізичним вправам щонайменше 10-15 хвилин на день.

Спробуйте логічно підійти до вирішення цього тесту – питання з каверзою про електричку. Подумайте і ще раз уважно погляньте на фотографію з електричкою. Що ви бачите? Ну, як визначили куди летить дим з електрички? Якщо ні, то відповідь ви можете подивитися на зображенні нижче.

Гарного вам настрою та удачі!

Це правильна відповідь

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею