Тест на пильність: знайдіть за 30 секунд фарбоване яйце серед тюльпанів

Author name 17 Січня 2022 в 10:01

Поділитися статтею

Де фарбоване яйце?
Де фарбоване яйце?

Якщо ви не змогли знайти фарбоване яйце, то на малюнку нижче ви його побачите. Відмінного вам дня та гарного настрою, а також міцного здоров’я!

Тюльпани бувають різної форми та різного забарвлення. Їхня велика різноманітність. У багатьох в саду або на городі є кілька видів тюльпанів. Вам пропонується пройти тест на уважність, пов’язаний із тюльпанами.

Звичайно, такого плану тест буде легким для представниць прекрасної статі. Адже вони люблять і розводять квіти, зокрема тюльпани. Чоловікам цей тест пройде трохи складніше. Однак якщо людина уважна і проходила подібні тести, то знайти за 30 секунд фарбоване яйце серед тюльпанів для нього не буде складно.
А для покращення уважності вам буде цікава інформація нижче. Адже кожен хоче бути уважним у житті.

Хоча є кілька технік, які допомагають на практиці, найпоширеніша і найпростіша з них – почати з концентрації на диханні. Для цього спочатку м’яко привнесіть свідомість у своє дихання. Зверніть увагу, як повітря легко входить у ваші ніздрі та виходить із них, а живіт втягується та випинається. Не намагайтеся вдихнути більше повітря і не намагайтеся дихати важче, ніж зазвичай. Прийміть свій природний ритм дихання таким, яким він є, і відпочиньте в ньому. Жодної корекції не потрібно. Повторюйте так часто, як це потрібно.

Будь-коли, коли ви відчуваєте стрес, тривогу або втрату рівноваги, просто знайдіть хвилинку, щоб повернути увагу до свого дихання, як описано вище. Кілька хвилин достатньо, щоб створити деякий простір та полегшення протягом дня.

Корисна інформація? Спробуйте – це має допомогти! А зараз перейдіть до тесту та знайдіть за 30 секунд фарбоване яйце серед тюльпанів. Якщо ви не змогли знайти фарбоване яйце, то на малюнку нижче ви його побачите.

Відмінного вам дня та гарного настрою, а також міцного здоров’я!

Яйце обведене синьою лінією

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею