Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд здивовану панду серед сніговиків

Author name 17 Січня 2022 в 12:01

Поділитися статтею

Де панда?
Де панда?

Спробуйте знайти панду за 30 секунд серед сніговиків. Якщо це проблематично для вас, то на малюнку нижче ви побачите панду. Відмінного вам настрою та міцного здоров’я!

Тестів на пильність, де потрібно знайти панду вже було багато. Проте вони подобаються людям. І тому ми розміщуємо тест на увагу, де необхідно знайти здивовану панду серед сніговиків. А це потрібно зробити за 30 секунд. Мало хто з новачків зможе вкластися у відведений час. Але, щоб покращити свою уважність, ви можете прочитати інформацію нижче.

Здається, це легко зробити, але утримувати увагу на чомусь одному, не відволікаючись, складніше, ніж здається. “Родзинкова свідомість” – це популярна вправа на усвідомленість, яка може вам допомогти, і вона виглядає так:

Візьміть родзинку в руку і зосередьте на ній увагу, як бачите, її вперше. Поторкайте родзинки, повертайте його в пальцях, помітивши його колір, консистенцію, можливо, навіть із заплющеними очима. Понюхайте родзинки, вдихніть його аромат і аромат, зверніть увагу, чи викликає він якісь відчуття в роті або шлунку.

Повільно піднесіть родзинки до губ і мови, приділіть кілька хвилин вивченню предмета в роті. Коли ви будете готові, свідомо пожуйте і спробуйте родзинки, відзначаючи подальші відчуття у смакових змінах чи текстурі. Потім проковтніть родзинки та уважно стежте за рухами свого тіла. Нарешті, відчуйте та оцініть, як почувається ваше тіло після виконання цієї вправи з усвідомленого харчування.

Ви можете повторити вищевказану вправу з будь-яким предметом на ваш вибір, наприклад, з квіткою. Приділіть йому таку ж безроздільну увагу і відкрийте для себе нове почуття радості та подиву в процесі.
Насолоджуйтесь моментами усіма своїми почуттями, щоб розвивати усвідомленість після уважності.

А тепер переходьте до тесту на пильність. Спробуйте знайти панду за 30 секунд серед сніговиків. Якщо це проблематично для вас, то на малюнку нижче ви побачите панду.

Відмінного вам настрою та міцного здоров’я!

Панда обведена синьою лінією

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею