Кароль на “Танцях із зірками” в Грузії не змогла заспівати російською — ВІДЕО

Author name 18 Січня 2022 в 17:01

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Українська співачка Тіна Кароль — дуже улюблена та довгоочікувана запрошена зірка у багатьох найближчих країнах.

З усіх сусідніх країн Кароль останнім часом відмовилася лише від виступів у Росії з політичних причин. В інших країнах вона спокійно виступає, радуючи своїх фанатів яскравими та незабутніми виступами. Наприклад, нещодавно її вже вдруге запросили на шоу “Танці із зірками” у Грузії. Там вона виступала зі своїми композиціями. Примітно, що вже вдруге для грузинів українка не спромоглася заспівати пісню російською мовою.

Українська співачка Тіна Кароль напередодні стала гостею одного з ефірів танцювального шоу, де представила нову версію треку “Красиво”

Тіна Кароль заспівала дуетом із Анрі Джохадзе. Відомий грузин “вдихнув” свою творчу енергію в нову версію пісні Тіни Кароль. В оригіналі пісня “Красиво” написана російською мовою, проте Тіна переклала її англійською, і співала свою партію англійською. А ось Джохадзе співав свої слова грузинською. То справжній фурор!

Повідомляється, що коли українка Тіна на “Танцях із зірками” у Грузії була вперше, то вона не змогла виконати пісню російською мовою. Кароль обрала для виступу україномовну композицію “Намалюю тобі зорі”.

https://youtu.be/XkvI6pbrIsw

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею