Тест – головоломка №55: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 19 Січня 2022 в 11:01

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Чи вдалося вирішити головоломку? Якщо ні, то її рішення можна побачити на картинці нижче. Гарного вам настрою та удачі у всьому!

Ми деякий час не розміщували тести – головоломки із сірниками. Напевно багато людей вже скучили за ними. Тому в цій статті ми пропонуємо вам пройти чергову головоломку №55 із сірниками. Як завжди, необхідно перекласти тільки один сірник, щоб вийшла правильна рівність.
А хто хоче збільшити свою уважність, може прочитати інформацію нижче.

Коли ви практикуєте свідомість, ви не займаєтеся активним розв’язання проблем та пошуком рішень. Уважність означає спостереження за своїм поточним досвідом із цікавістю, відкритістю, прийняттям та любов’ю. Коли ви вирішуєте вдосконалювати своє спостереження за допомогою практики уважності, ви також робите вибір тимчасово відпустити необхідність змінювати, боротися або заперечувати будь-які аспекти вашого досвіду. У стані істинної усвідомленості ви утримуєтеся від будь-яких суджень про свій досвід, хоч би яким болючим чи прекрасним він був. Ви просто дозволяєте цьому бути.

Пам’ятайте про момент

Виберіть повне спостереження за тим, що відбувається у вашому внутрішньому та зовнішньому досвіді прямо зараз. Відпустіть необхідність зосереджуватись на минулому або майбутньому і зосередьтеся на сьогодення. Визнайте, що час, витрачений на роздуми про минуле або його занепокоєння, є марним. Минуле пішло. Ви нічого не можете зробити, щоб змінити щось із цього. Майбутнє ще попереду. Ви нічого не можете зробити, щоб чарівним чином змінити його. Правда, що це завжди зараз. Спосіб, яким ви можете змінити майбутнє, – це вибрати думки та поведінку зараз, які призведуть до майбутнього, якого ви бажаєте. Коли настане майбутнє, воно знову буде – зараз. Відпустіть минуле та майбутнє – це ілюзії. Прокиньтеся в цей момент.

Це напевно цікава та повчальна інформація. Спробуйте її застосувати.
А тепер переходьте до вирішення головоломки №55. Чи вдалося вирішити головоломку? Якщо ні, то її рішення можна побачити на картинці нижче.

Гарного вам настрою та удачі у всьому!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею