Тест – головоломка №56: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Author name 20 Січня 2022 в 10:01

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Чи вдалося вам вирішити головоломку? Якщо ні, то відповідь ви можете подивитися на зображенні нижче. Гарного вам настрою та міцного здоров’я!

Продовжуємо серію головоломок із сірниками. І зараз вам пропонується головоломка №56. Перекладіть лише один сірник, щоб отримати правильну рівність. Ви повинні знати, що уважність можна покращити. І тому якщо вам важко справлятися з тестами на уважність чи головоломками, то ви можете покращити свою уважність. Вона також допомагає на роботі та в побуті. Прочитайте інформацію нижче та багато зрозумієте.

У наші дні уважна, неупереджена увага до теперішнього моменту здобула дуже хорошу репутацію — вона колись вважалася виключно духовною практикою, вона набирає все більшої популярності на робочому місці та в попкультурі. Дослідження показали, що люди набагато щасливіші, коли звертають увагу на те, що вони роблять, навіть щасливіші, ніж якщо вони мріють про щось приємне.

Усвідомлене пробудження

Установка наміру привнести усвідомленість у найперші моменти вашого дня – це прекрасний, м’який спосіб задати тон на наступний годинник – замість хлопнути рукою по будильнику і вискочити з ліжка вранці.

Зверніть увагу на: Ваш розум та ваше тіло. Ви відчуваєте бадьорість чи втому? Ваші м’язи напружені? Повільно витягніть кінцівки та спину, відзначаючи відчуття кожного руху. Постарайтеся помітити, яка думка спадає вам на думку в ту ж секунду, коли ви відкриваєте очі, або навіть безпосередньо перед цим.

Попрактикуйте так і побачите результат. А тепер переходьте до головоломки №56 із сірниками. Чи вдалося вам вирішити головоломку? Якщо ні, то відповідь ви можете подивитися на зображенні нижче.

Гарного вам настрою та міцного здоров’я!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею