Тест на пильність: знайдіть за 1 хвилину скільки полуниць сховалися серед помідорів?

Author name 20 Січня 2022 в 15:01

Поділитися статтею

Скільки полуниці ви бачите?
Скільки полуниці ви бачите?

Ну як знайшли всі полуниці? І скільки їх? Якщо ви хочете дізнатися відповідь, подивіться картинку нижче. Відмінного вам настрою та здоров’я!

Напевно цей тест поставить у безвихідь новачка. Хоча полуниця не схожа на помідор, хіба кольором. Однак виявляється якщо на картинці зробити, що полуниці та помідори однакового розміру, то їх можна не розрізнити. Тільки уважна людина це зробить за 1 хвилину. А ви можете? Якщо так, то можете вважати себе уважною людиною. Однак якщо новачок не зможе знайти полуниці, то нехай приділить цього тесту більше часу.
Уважність можна покращити, володіючи інформацією нижче.

Усвідомлене прибирання

Будь то миття посуду, підмітання підлоги або складання білизни, робота по дому є ідеальною нагодою привнести усвідомленість у повсякденне життя.
Зверніть увагу на: хоч би що робили ваші руки. Якщо ви миєте посуд, зверніть увагу на температуру води, текстуру тарілок, рух скребків. Якщо ви складаєте білизну, помацайте різні тканини. Під час підмітання зверніть увагу на рух рук, на їх розтяг та розгинання і, можливо, навіть на біль з часом.

Після того як ви навчитеся зосереджувати увагу на вищезгадане, то помітите, що стали більш уважними.
А тепер переходьте до тесту на пильність. Вам необхідно за 1 хвилину знайти скільки полуниці є на картинці з помідорами. Ну як знайшли всі полуниці? І скільки їх? Якщо ви хочете дізнатися відповідь, подивіться картинку нижче.

Відмінного вам настрою та здоров’я!

Полуниці виділені синьою лінією

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею